| Μούβ: | 1 |
| Τυποποιημένη συσκευασία: | κινούμενα σχέδια |
| Περίοδος παράδοσης: | 7-15 εργάσιμες ημέρες |
| Μέθοδος πληρωμής: | T/t |
| Χωρητικότητα προμήθειας: | 2500 |
| Ειδικότητα | Αξία |
|---|---|
| Σχήμα | 2971R |
| Αισθητήρας | Sony IMX307 (1/2.8", 2.9μm) |
| Απόφαση | 1920x1080 @ 120fps |
| Αποδόσεις | Επικαιροποιημένα συστήματα για την παρακολούθηση των δεδομένων |
| Έλεγχος φακού | Αυτοσκόπηση (AF) & κινητήρες ζουμ |
| Βασικά χαρακτηριστικά DSP | WDR, 3D-DNR, DEFOG, HLI, Sense-Up |
| Μέγεθος PCB | 380,0 mm x 32,0 mm x 1,6 mm |
| Διασύνδεση | Συνοξιακό OSD, RS-485 |
Το Lntech 2971R είναι ένα High-Integration Camera Engine Board σχεδιασμένο για επαγγελματικές λύσεις παρακολούθησης HD.Αυτό το μοντέλο μοιράζεται το ίδιο σύνολο χαρακτηριστικών και πλατφόρμα επεξεργασίας με το πρότυπο 2971 αλλά είναι σχεδιασμένο σε ένα πιο συμπαγές380,0 mm x 32,0 mm PCB, που καλύπτει βιομηχανικά σχέδια με περιορισμένο χώρο χωρίς να διακυβεύεται η απόδοση.
Ο ενσωματωμένος DSP παρέχει μια σειρά από βελτιώσεις εικόνας επαγγελματικού επιπέδου:
| Παράμετρος | Λεπτομέρειες |
|---|---|
| Κωδικός προϊόντος | 2971R |
| Αισθητήρας απεικόνισης | Sony IMX307, Διαγώνιο 6.46mm (τύπος 1/2.8) CMOS |
| Μέγεθος pixel | 20,9 μm x 2,9 μm |
| Μέγιστη ανάλυση | 1920 ((H) x 1080 ((V) |
| Μέγιστο ρυθμό εικόνας | 120fps (Αισθητήρας Native) |
| Αποτύπωση βίντεο | Επιλέξτε 1: EX-SDI / AHD / TVI / CVI / CVBS / HD-SDI |
| Υποστήριξη τύπου φακού | Μηχανοκίνητοι φακοί με ζουμ και αυτόματη εστίαση (3x/4x/8x AF) |
| Αισθησία | Επίπεδο αστρικού φωτός (Ελάχιστο φωτισμό ανάλογα με τον φακό) |
| Χαρακτηριστικά εικόνας | Υπερ-WDR, 3D DNR,Απομίχλωση (DE-FOG), Επικαιροποιημένη αναστολή (HLI), BLC, Mirror, Flip, Privacy Zone, Digital Zoom |
| Διακόσμηση ημέρας/νύχτας | Αυτοκίνητο (IR-CUT), Εξωτερικός έλεγχος (CDS Pin) |
| Διαμόρφωση | Συζύγιο ομοαξονικού OSD, διεπαφή RS485 (N485) |
| Μέγεθος της πλακέτας (LxW) | 380,0 mm x 32,0 mm |
| Μοντέλο | 1.6mm |
| Δραστηριακή τάση | Συνεχή 12V |
| Κατανάλωση ενέργειας | Διαφέρει με τη χρήση φακών και υπέρυθρων LED. |
| Διασύνδεση | Δυναμικό/Βίντεο, Κλειδί, IR-CUT, DC-IRIS, N485, CDS/IR-LED, FOCUS, ZOOM, JTAG |
| Μούβ: | 1 |
| Τυποποιημένη συσκευασία: | κινούμενα σχέδια |
| Περίοδος παράδοσης: | 7-15 εργάσιμες ημέρες |
| Μέθοδος πληρωμής: | T/t |
| Χωρητικότητα προμήθειας: | 2500 |
| Ειδικότητα | Αξία |
|---|---|
| Σχήμα | 2971R |
| Αισθητήρας | Sony IMX307 (1/2.8", 2.9μm) |
| Απόφαση | 1920x1080 @ 120fps |
| Αποδόσεις | Επικαιροποιημένα συστήματα για την παρακολούθηση των δεδομένων |
| Έλεγχος φακού | Αυτοσκόπηση (AF) & κινητήρες ζουμ |
| Βασικά χαρακτηριστικά DSP | WDR, 3D-DNR, DEFOG, HLI, Sense-Up |
| Μέγεθος PCB | 380,0 mm x 32,0 mm x 1,6 mm |
| Διασύνδεση | Συνοξιακό OSD, RS-485 |
Το Lntech 2971R είναι ένα High-Integration Camera Engine Board σχεδιασμένο για επαγγελματικές λύσεις παρακολούθησης HD.Αυτό το μοντέλο μοιράζεται το ίδιο σύνολο χαρακτηριστικών και πλατφόρμα επεξεργασίας με το πρότυπο 2971 αλλά είναι σχεδιασμένο σε ένα πιο συμπαγές380,0 mm x 32,0 mm PCB, που καλύπτει βιομηχανικά σχέδια με περιορισμένο χώρο χωρίς να διακυβεύεται η απόδοση.
Ο ενσωματωμένος DSP παρέχει μια σειρά από βελτιώσεις εικόνας επαγγελματικού επιπέδου:
| Παράμετρος | Λεπτομέρειες |
|---|---|
| Κωδικός προϊόντος | 2971R |
| Αισθητήρας απεικόνισης | Sony IMX307, Διαγώνιο 6.46mm (τύπος 1/2.8) CMOS |
| Μέγεθος pixel | 20,9 μm x 2,9 μm |
| Μέγιστη ανάλυση | 1920 ((H) x 1080 ((V) |
| Μέγιστο ρυθμό εικόνας | 120fps (Αισθητήρας Native) |
| Αποτύπωση βίντεο | Επιλέξτε 1: EX-SDI / AHD / TVI / CVI / CVBS / HD-SDI |
| Υποστήριξη τύπου φακού | Μηχανοκίνητοι φακοί με ζουμ και αυτόματη εστίαση (3x/4x/8x AF) |
| Αισθησία | Επίπεδο αστρικού φωτός (Ελάχιστο φωτισμό ανάλογα με τον φακό) |
| Χαρακτηριστικά εικόνας | Υπερ-WDR, 3D DNR,Απομίχλωση (DE-FOG), Επικαιροποιημένη αναστολή (HLI), BLC, Mirror, Flip, Privacy Zone, Digital Zoom |
| Διακόσμηση ημέρας/νύχτας | Αυτοκίνητο (IR-CUT), Εξωτερικός έλεγχος (CDS Pin) |
| Διαμόρφωση | Συζύγιο ομοαξονικού OSD, διεπαφή RS485 (N485) |
| Μέγεθος της πλακέτας (LxW) | 380,0 mm x 32,0 mm |
| Μοντέλο | 1.6mm |
| Δραστηριακή τάση | Συνεχή 12V |
| Κατανάλωση ενέργειας | Διαφέρει με τη χρήση φακών και υπέρυθρων LED. |
| Διασύνδεση | Δυναμικό/Βίντεο, Κλειδί, IR-CUT, DC-IRIS, N485, CDS/IR-LED, FOCUS, ZOOM, JTAG |