| Μούβ: | 1 |
| Τυποποιημένη συσκευασία: | ΧΑΡΤΟΚΙΒΩΤΙΟ |
| Περίοδος παράδοσης: | 7-15 εργάσιμες ημέρες |
| Μέθοδος πληρωμής: | T/t |
| Χωρητικότητα προμήθειας: | 2500 |
Το Lntech SNQ-3578 είναι μια εξειδικευμένη μονάδα κάμερας σχεδιασμένη για ενσωματωτές που απαιτούν ανώτερη απόδοση εικόνας και ευέλικτο παράγοντα μορφής.ΠΧΔ σχήματος Τ, που περιλαμβάνειΚύκλωμα εμπρόσθιας τομής διαμέτρου 25 mmπου περιέχει τον αισθητήρα εικόνας και25 mm x 42 mm ορθογώνιο πίσω τμήμαΗ ενότητα αυτή χρησιμοποιεί ένα1/2 ιντσών Sony IMX385STARVISTM CMOS αισθητήρας, αξιοποιώντας τα μεγάλα 3,75μm pixels του για να επιτύχει εξαιρετική ποιότητα εικόνας, υψηλή ευαισθησία και ευρύ δυναμικό εύρος σε ανάλυση1080p60Απευθύνεται σε υψηλού επιπέδου επαγγελματικές, βιομηχανικές και επιστημονικές αγορές απεικόνισης.
| Ειδικότητα | Περιγραφή |
|---|---|
| Κέντρο απεικόνισης | Sony IMX385 (1/2", 3.75μm Μέγεθος Pixel) |
| Ο παράγοντας της φυσικής μορφής | Σχήμα Τ: Ø 25mm Κύκλος + 25mm x 42mm ορθογώνιο |
| Ανάλυση και ταχύτητα | 1080p60, Προοδευτική σάρωση |
| Αισθησία | Ελάχιστο φωτισμό:0.00017Lux (F1.2, AGC ON, DSS ON) |
| Βασικό πλεονέκτημα | Μεγάλη απόδοση αισθητήρα σε προσαρμόσιμο παράγοντα μορφής |
| Στόχος εφαρμογής | Επαγγελματική απεικόνιση, Βιομηχανικό όραμα, Επιστημονικό OEM |
1Αρχιτεκτονική σχήματος Τ και λογική
Οι μη τυποποιημένεςΣχήμα Το σχεδιασμός είναι μια σκόπιμη μηχανική λύση:
2Οπτική απόδοση: Το πλεονέκτημα των 1/2 ιντσών
ΗSony IMX385Το οπτικό μορφότυπο 1/2 ιντσών και τα μεγάλα pixel piαρέχουν απτά οφέλη έναντι των μικρότερων αισθητήρων:
3. Ικανότητα υψηλού ρυθμού εικόνας
Η60 πλάνα ανά δευτερόλεπτοΗ έξοδος με ανάλυση 1080p είναι απαραίτητη για εφαρμογές που απαιτούν λεπτομερή ανάλυση κίνησης, όπως:
4Σχέσεις ενσωμάτωσης
Οι OEM και οι ολοκληρωτές πρέπει να σημειώσουν:
| Κατηγορία | Παράμετρος | Λεπτομέρειες |
|---|---|---|
| Γενικά | Σχήμα | ΣΕΠΙΝΟΣ 3578 |
| Σχήμα και διαστάσεις PCB | Σχήμα Τ: Μπροστά: Ø 25 mm, πίσω: 25x42 mm | |
| Αισθητήρας | Τύπος | 1/2" Sony IMX385 STARVIS CMOS |
| Αποτελεσματικά Pixels | 1845 ((H) × 1097 ((V) (περίπου 2,13 Megapixels) | |
| Σύστημα σάρωσης | Προοδευτικό | |
| Βίντεο | Μέγιστη ανάλυση | 1920 x 1080 (1080P) |
| Ποσοστό καρέ | 60fps | |
| Χαμηλό φως | Μίν. Φωτισμός | 0.00017 Lux (Χρώμα, DSS ON) |
| Συναίσθηση | Εκτός, x2, x4, x8, x16, x32, x64 | |
| Ημέρα/νύχτα | Αυτοκίνητο (ICR), χρώμα, B/W, εξωτερικό (CDS) | |
| Χαρακτηριστικά εικόνας | WDR | Ναι (Απενεργή / Χαμηλή / Μεσαία / Υψηλή) |
| ΔΕΦΟΓ | Ναι (Εκκλεισμένο / Ενεργό) | |
| Απαγορεύεται η αναφορά | 3D-DNR (Αποκλεισμένος / Χαμηλός / Μέσος / Ανώτερος) | |
| Διασύνδεση | Έλεγχος | Συνοξιακό OSD |
| Δύναμη | Συνεχή 12V (± 10%) |
| Μούβ: | 1 |
| Τυποποιημένη συσκευασία: | ΧΑΡΤΟΚΙΒΩΤΙΟ |
| Περίοδος παράδοσης: | 7-15 εργάσιμες ημέρες |
| Μέθοδος πληρωμής: | T/t |
| Χωρητικότητα προμήθειας: | 2500 |
Το Lntech SNQ-3578 είναι μια εξειδικευμένη μονάδα κάμερας σχεδιασμένη για ενσωματωτές που απαιτούν ανώτερη απόδοση εικόνας και ευέλικτο παράγοντα μορφής.ΠΧΔ σχήματος Τ, που περιλαμβάνειΚύκλωμα εμπρόσθιας τομής διαμέτρου 25 mmπου περιέχει τον αισθητήρα εικόνας και25 mm x 42 mm ορθογώνιο πίσω τμήμαΗ ενότητα αυτή χρησιμοποιεί ένα1/2 ιντσών Sony IMX385STARVISTM CMOS αισθητήρας, αξιοποιώντας τα μεγάλα 3,75μm pixels του για να επιτύχει εξαιρετική ποιότητα εικόνας, υψηλή ευαισθησία και ευρύ δυναμικό εύρος σε ανάλυση1080p60Απευθύνεται σε υψηλού επιπέδου επαγγελματικές, βιομηχανικές και επιστημονικές αγορές απεικόνισης.
| Ειδικότητα | Περιγραφή |
|---|---|
| Κέντρο απεικόνισης | Sony IMX385 (1/2", 3.75μm Μέγεθος Pixel) |
| Ο παράγοντας της φυσικής μορφής | Σχήμα Τ: Ø 25mm Κύκλος + 25mm x 42mm ορθογώνιο |
| Ανάλυση και ταχύτητα | 1080p60, Προοδευτική σάρωση |
| Αισθησία | Ελάχιστο φωτισμό:0.00017Lux (F1.2, AGC ON, DSS ON) |
| Βασικό πλεονέκτημα | Μεγάλη απόδοση αισθητήρα σε προσαρμόσιμο παράγοντα μορφής |
| Στόχος εφαρμογής | Επαγγελματική απεικόνιση, Βιομηχανικό όραμα, Επιστημονικό OEM |
1Αρχιτεκτονική σχήματος Τ και λογική
Οι μη τυποποιημένεςΣχήμα Το σχεδιασμός είναι μια σκόπιμη μηχανική λύση:
2Οπτική απόδοση: Το πλεονέκτημα των 1/2 ιντσών
ΗSony IMX385Το οπτικό μορφότυπο 1/2 ιντσών και τα μεγάλα pixel piαρέχουν απτά οφέλη έναντι των μικρότερων αισθητήρων:
3. Ικανότητα υψηλού ρυθμού εικόνας
Η60 πλάνα ανά δευτερόλεπτοΗ έξοδος με ανάλυση 1080p είναι απαραίτητη για εφαρμογές που απαιτούν λεπτομερή ανάλυση κίνησης, όπως:
4Σχέσεις ενσωμάτωσης
Οι OEM και οι ολοκληρωτές πρέπει να σημειώσουν:
| Κατηγορία | Παράμετρος | Λεπτομέρειες |
|---|---|---|
| Γενικά | Σχήμα | ΣΕΠΙΝΟΣ 3578 |
| Σχήμα και διαστάσεις PCB | Σχήμα Τ: Μπροστά: Ø 25 mm, πίσω: 25x42 mm | |
| Αισθητήρας | Τύπος | 1/2" Sony IMX385 STARVIS CMOS |
| Αποτελεσματικά Pixels | 1845 ((H) × 1097 ((V) (περίπου 2,13 Megapixels) | |
| Σύστημα σάρωσης | Προοδευτικό | |
| Βίντεο | Μέγιστη ανάλυση | 1920 x 1080 (1080P) |
| Ποσοστό καρέ | 60fps | |
| Χαμηλό φως | Μίν. Φωτισμός | 0.00017 Lux (Χρώμα, DSS ON) |
| Συναίσθηση | Εκτός, x2, x4, x8, x16, x32, x64 | |
| Ημέρα/νύχτα | Αυτοκίνητο (ICR), χρώμα, B/W, εξωτερικό (CDS) | |
| Χαρακτηριστικά εικόνας | WDR | Ναι (Απενεργή / Χαμηλή / Μεσαία / Υψηλή) |
| ΔΕΦΟΓ | Ναι (Εκκλεισμένο / Ενεργό) | |
| Απαγορεύεται η αναφορά | 3D-DNR (Αποκλεισμένος / Χαμηλός / Μέσος / Ανώτερος) | |
| Διασύνδεση | Έλεγχος | Συνοξιακό OSD |
| Δύναμη | Συνεχή 12V (± 10%) |