| Moq: | 1 |
| Standaardverpakking: | KARTON |
| Leveringsperiode: | 7-15 werkdagen |
| Betaalmethode: | T/t |
| Leveringscapaciteit: | 2500 |
De Lntech SNQ-3578 is een gespecialiseerde camera-module ontworpen voor integratoren die een superieure beeldprestatie en een flexibele vormfactor vereisen.T-vormige PCB, bestaande uit eenCirculaire voorzijde met een diameter van 25 mmmet een beeldsensor en een25 mm x 42 mm rechthoekig achterste gedeelteDeze module maakt gebruik van1/2-inch Sony IMX385STARVISTM CMOS-sensor, die gebruik maakt van zijn grote 3,75 μm pixels om uitzonderlijke beeldkwaliteit, hoge gevoeligheid en een breed dynamisch bereik bij een resolutie van1080p60Het is gericht op professionele, industriële en wetenschappelijke beeldvorming.
| Aantekening | Beschrijving |
|---|---|
| Imaging Core | Sony IMX385 (1/2", 3,75μm Pixel Grootte) |
| Fysieke vormfactor | T-vorm: Ø 25 mm cirkel + 25 mm x 42 mm rechthoek |
| Resolutie en snelheid | 1080p60, Progressieve scan |
| Gevoeligheid | Verlichting:0.00017Lux (F1.2, AGC ON, DSS ON) |
| Belangrijk voordeel | Grote sensorprestaties in een aanpasbare vormfactor |
| Doeltoepassing | Professionele beeldvorming, industriële visie, wetenschappelijke OEM |
1. T-Shape Architecture & Rationale
De niet-standaardT-vormhet ontwerp is een doelgerichte technische oplossing:
2Optische prestaties: het voordeel van de 1/2 inch
De...Sony IMX385Het 1/2-inch optische formaat en de grote pixels bieden tastbare voordelen ten opzichte van kleinere sensoren:
3. Hoog beeldsnelheidsvermogen
De...60 frames per secondede output met een resolutie van 1080p is essentieel voor toepassingen die gedetailleerde bewegingsanalyse vereisen, zoals:
4Integratieoverwegingen
OEM's en integrators moeten opmerken:
| Categorie | Parameter | Detail |
|---|---|---|
| Algemeen | Model | SNQ-3578 |
| PCB-vorm en afmetingen | T-vorm: Voor: Ø 25 mm, Achter: 25x42 mm | |
| Sensor | Type | 1/2" Sony IMX385 STARVIS CMOS |
| Effectieve pixels | 1845 ((H) × 1097 ((V) (ongeveer 2,13 megapixels) | |
| Scansysteem | Progressief | |
| Video | Maximale resolutie | 1920 x 1080 (1080P) |
| Framerate | 60 fps | |
| Slecht licht | Min. Verlichting | 0.00017 Lux (kleur, DSS ON) |
| Sens-Up | Af, x2, x4, x8, x16, x32, x64 | |
| Dag/nacht | Auto (ICR), kleur, B/W, extern (CDS) | |
| Beeldkenmerken | WDR | Ja (af / laag / midden / hoog) |
| DEFOG | Ja (uit / aan) | |
| DNR | 3D-DNR (af / laag / midden / hoog) | |
| Interface | Controle | Coaxiale OSD |
| Kracht | DC 12V (± 10%) |
| Moq: | 1 |
| Standaardverpakking: | KARTON |
| Leveringsperiode: | 7-15 werkdagen |
| Betaalmethode: | T/t |
| Leveringscapaciteit: | 2500 |
De Lntech SNQ-3578 is een gespecialiseerde camera-module ontworpen voor integratoren die een superieure beeldprestatie en een flexibele vormfactor vereisen.T-vormige PCB, bestaande uit eenCirculaire voorzijde met een diameter van 25 mmmet een beeldsensor en een25 mm x 42 mm rechthoekig achterste gedeelteDeze module maakt gebruik van1/2-inch Sony IMX385STARVISTM CMOS-sensor, die gebruik maakt van zijn grote 3,75 μm pixels om uitzonderlijke beeldkwaliteit, hoge gevoeligheid en een breed dynamisch bereik bij een resolutie van1080p60Het is gericht op professionele, industriële en wetenschappelijke beeldvorming.
| Aantekening | Beschrijving |
|---|---|
| Imaging Core | Sony IMX385 (1/2", 3,75μm Pixel Grootte) |
| Fysieke vormfactor | T-vorm: Ø 25 mm cirkel + 25 mm x 42 mm rechthoek |
| Resolutie en snelheid | 1080p60, Progressieve scan |
| Gevoeligheid | Verlichting:0.00017Lux (F1.2, AGC ON, DSS ON) |
| Belangrijk voordeel | Grote sensorprestaties in een aanpasbare vormfactor |
| Doeltoepassing | Professionele beeldvorming, industriële visie, wetenschappelijke OEM |
1. T-Shape Architecture & Rationale
De niet-standaardT-vormhet ontwerp is een doelgerichte technische oplossing:
2Optische prestaties: het voordeel van de 1/2 inch
De...Sony IMX385Het 1/2-inch optische formaat en de grote pixels bieden tastbare voordelen ten opzichte van kleinere sensoren:
3. Hoog beeldsnelheidsvermogen
De...60 frames per secondede output met een resolutie van 1080p is essentieel voor toepassingen die gedetailleerde bewegingsanalyse vereisen, zoals:
4Integratieoverwegingen
OEM's en integrators moeten opmerken:
| Categorie | Parameter | Detail |
|---|---|---|
| Algemeen | Model | SNQ-3578 |
| PCB-vorm en afmetingen | T-vorm: Voor: Ø 25 mm, Achter: 25x42 mm | |
| Sensor | Type | 1/2" Sony IMX385 STARVIS CMOS |
| Effectieve pixels | 1845 ((H) × 1097 ((V) (ongeveer 2,13 megapixels) | |
| Scansysteem | Progressief | |
| Video | Maximale resolutie | 1920 x 1080 (1080P) |
| Framerate | 60 fps | |
| Slecht licht | Min. Verlichting | 0.00017 Lux (kleur, DSS ON) |
| Sens-Up | Af, x2, x4, x8, x16, x32, x64 | |
| Dag/nacht | Auto (ICR), kleur, B/W, extern (CDS) | |
| Beeldkenmerken | WDR | Ja (af / laag / midden / hoog) |
| DEFOG | Ja (uit / aan) | |
| DNR | 3D-DNR (af / laag / midden / hoog) | |
| Interface | Controle | Coaxiale OSD |
| Kracht | DC 12V (± 10%) |