| Τυποποιημένη συσκευασία: | Πακέτο χαρτοφυλακίου |
| Περίοδος παράδοσης: | 7-15 εργάσιμες ημέρες |
| Μέθοδος πληρωμής: | , T/t |
| Χωρητικότητα προμήθειας: | 2500 |
| Χαρακτηριστικό | Τιμή |
|---|---|
| Μοντέλο | 2971R |
| Αισθητήρας | Sony IMX307 STARVIS (1/2.8") |
| Ανάλυση | 1080P @ 120fps |
| Έξοδος | 6-σε-1: AHD / TVI / CVI / EX-SDI / HD-SDI / CVBS |
| Φακός | Μοτέρ Ζουμ & Αυτόματη Εστίαση |
| Βασική Τεχνολογία | Starlight, WDR, 3D-DNR, Defog |
| Μέγεθος | 38mm x 32mm (Συμπαγές) |
| Έλεγχος | Ομοαξονικό OSD, RS485 |
Το Lntech 2971R είναι μια συμπαγής μονάδα κάμερας starlight 38x32mm 6-σε-1 πολλαπλών μορφών με δυνατότητα αυτόματης εστίασης. Αυτός ο προηγμένος πυρήνας κάμερας συνδυάζει τον φημισμένο αισθητήρα Sony IMX307 Starlight με ευέλικτες επιλογές εξόδου, καθιστώντας τον ιδανικό για το σχεδιασμό λεπτών καμερών επιτήρησης υψηλής απόδοσης.
| Αισθητήρας Εικόνας | Sony IMX307, 1/2.8 ίντσες, 2.9µm Pixels |
| Μέγιστη Ανάλυση | 1920 x 1080 (1080P Full HD) |
| Μέγιστος Ρυθμός Καρέ | 120fps (Δυνατότητα Αισθητήρα) |
| Έξοδος Βίντεο | Επιλέξιμη Μονή Έξοδος: EX-SDI, AHD, TVI, CVI, CVBS, HD-SDI |
| Έλεγχος Φακού | Μοτέρ Αυτόματης Εστίασης (3x/4x/8x), Μοτέρ Ζουμ |
| Τεχνολογία Χαμηλού Φωτισμού | Ευαισθησία επιπέδου Starlight, Συσσώρευση Καρέ |
| WDR | Εξαιρετικά Ευρύ Δυναμικό Εύρος |
| Μείωση Θορύβου | 3D Ψηφιακή Μείωση Θορύβου (3D DNR) |
| Ειδικά Χαρακτηριστικά | Defog, Αναστολή Ισχυρού Φωτός (HLI), Αντιστάθμιση Οπίσθιου Φωτισμού (BLC), Καθρέφτης, Αναστροφή, Μάσκα Απορρήτου, Ψηφιακό Ζουμ |
| Ημέρα/Νύχτα | Αυτόματο φίλτρο IR-CUT (αισθητήρας CDS), Υποστήριξη Εξωτερικής Σκανδάλης |
| Διεπαφή Ελέγχου | Μενού Ομοαξονικού OSD (συμβατό με στυλ Dahua), RS485 (σύνδεσμος N485) |
| Διαστάσεις PCB | 38mm x 32mm x 1.6mm |
| Τροφοδοσία | DC 12V (±10%) |
Ιδανικό για OEM, ODM και συστημικούς ενσωματωτές που αναπτύσσουν συμπαγείς λύσεις επιτήρησης, συμπεριλαμβανομένων μίνι θόλων, καμερών τύπου bullet και διακριτικών συστημάτων ασφαλείας. Κατάλληλο για έργα ασφαλών πόλεων, παρακολούθηση κυκλοφορίας και εφαρμογές ασφάλειας σπιτιού υψηλής τεχνολογίας.
| Τυποποιημένη συσκευασία: | Πακέτο χαρτοφυλακίου |
| Περίοδος παράδοσης: | 7-15 εργάσιμες ημέρες |
| Μέθοδος πληρωμής: | , T/t |
| Χωρητικότητα προμήθειας: | 2500 |
| Χαρακτηριστικό | Τιμή |
|---|---|
| Μοντέλο | 2971R |
| Αισθητήρας | Sony IMX307 STARVIS (1/2.8") |
| Ανάλυση | 1080P @ 120fps |
| Έξοδος | 6-σε-1: AHD / TVI / CVI / EX-SDI / HD-SDI / CVBS |
| Φακός | Μοτέρ Ζουμ & Αυτόματη Εστίαση |
| Βασική Τεχνολογία | Starlight, WDR, 3D-DNR, Defog |
| Μέγεθος | 38mm x 32mm (Συμπαγές) |
| Έλεγχος | Ομοαξονικό OSD, RS485 |
Το Lntech 2971R είναι μια συμπαγής μονάδα κάμερας starlight 38x32mm 6-σε-1 πολλαπλών μορφών με δυνατότητα αυτόματης εστίασης. Αυτός ο προηγμένος πυρήνας κάμερας συνδυάζει τον φημισμένο αισθητήρα Sony IMX307 Starlight με ευέλικτες επιλογές εξόδου, καθιστώντας τον ιδανικό για το σχεδιασμό λεπτών καμερών επιτήρησης υψηλής απόδοσης.
| Αισθητήρας Εικόνας | Sony IMX307, 1/2.8 ίντσες, 2.9µm Pixels |
| Μέγιστη Ανάλυση | 1920 x 1080 (1080P Full HD) |
| Μέγιστος Ρυθμός Καρέ | 120fps (Δυνατότητα Αισθητήρα) |
| Έξοδος Βίντεο | Επιλέξιμη Μονή Έξοδος: EX-SDI, AHD, TVI, CVI, CVBS, HD-SDI |
| Έλεγχος Φακού | Μοτέρ Αυτόματης Εστίασης (3x/4x/8x), Μοτέρ Ζουμ |
| Τεχνολογία Χαμηλού Φωτισμού | Ευαισθησία επιπέδου Starlight, Συσσώρευση Καρέ |
| WDR | Εξαιρετικά Ευρύ Δυναμικό Εύρος |
| Μείωση Θορύβου | 3D Ψηφιακή Μείωση Θορύβου (3D DNR) |
| Ειδικά Χαρακτηριστικά | Defog, Αναστολή Ισχυρού Φωτός (HLI), Αντιστάθμιση Οπίσθιου Φωτισμού (BLC), Καθρέφτης, Αναστροφή, Μάσκα Απορρήτου, Ψηφιακό Ζουμ |
| Ημέρα/Νύχτα | Αυτόματο φίλτρο IR-CUT (αισθητήρας CDS), Υποστήριξη Εξωτερικής Σκανδάλης |
| Διεπαφή Ελέγχου | Μενού Ομοαξονικού OSD (συμβατό με στυλ Dahua), RS485 (σύνδεσμος N485) |
| Διαστάσεις PCB | 38mm x 32mm x 1.6mm |
| Τροφοδοσία | DC 12V (±10%) |
Ιδανικό για OEM, ODM και συστημικούς ενσωματωτές που αναπτύσσουν συμπαγείς λύσεις επιτήρησης, συμπεριλαμβανομένων μίνι θόλων, καμερών τύπου bullet και διακριτικών συστημάτων ασφαλείας. Κατάλληλο για έργα ασφαλών πόλεων, παρακολούθηση κυκλοφορίας και εφαρμογές ασφάλειας σπιτιού υψηλής τεχνολογίας.