| Moq: | 1 |
| Standaardverpakking: | KARTON |
| Leveringsperiode: | 7-15 werkdagen |
| Betaalmethode: | T/t |
| Leveringscapaciteit: | 2500 |
Model:LN-20XN-200W.Lens:20x optische zoom.Sensor:1/2.8 cm CMOS.Uitgaven:HD-SDI/TVI/AHD/CVI/CVBS.Versie:V1.0
Een multi-formaat HD-cameramodule met 20x optische zoom, lage lichtcapaciteit en ondersteuning voor HD-SDI, TVI, AHD, CVI en CVBS-video-uitgangen.
| Afdeling | Belangrijkste kenmerken |
|---|---|
| Beeldvorming | - 1/2.8 cm CMOS sensor - 20x optische zoom - 2,13 MP resolutie |
| Output | - HD-SDI, EX-SDI, TVI, AHD, CVI, CVBS - 1080p/720p @ 30/25/60/50fps |
| Slecht licht | - 0,001 lux (B&W) - DSS-ondersteuning |
| Kenmerken | - 3D-DNR, WDR, Privacy Mask. - Digitale langzame sluiter. |
De LN-20XN-200W is een hoog geïntegreerde camera module met een 20x optische zoom lens en multi-format video output ondersteuning.en professionele videotoepassingen waarbij flexibele installatie en uitvoercompatibiliteit vereist zijn.
Beveiligings- en bewakingssystemen
Monitoring en observatie op lange afstand
Omroephulpprogramma's en evenementen
Industriële en machinevisie
OEM geïntegreerde oplossingen
De module ondersteunt:
HD-SDI/EX-SDIvoor digitale uitzendsystemen
TVI/AHD/CVIvoor HD-analoge bewaking
CVBSvoor oudere analoge systemen
Afmetingen: 60 mm × 60 mm × 115 mm
Gewicht: 0,42 kg
Vermogen: DC 12V (± 10%), typisch 130mA
Werktemperatuur: -10°C tot +50°C
| Groep | Parameter | Specificatie |
|---|---|---|
| Algemeen | Model | LN-20XN-200W |
| Sensor | 1/2.8 " CMOS | |
| Effectieve pixels | 2.13 MP | |
| Optische | Optische zoom | 20x |
| Fokale lengte | 50,9 ‰ 94,4 mm | |
| Openingsopening | F1.8 (W) F3.9 (T) | |
| Video | Output | HD-SDI, EX-SDI, TVI, AHD, CVI, CVBS |
| Maximale resolutie | 1080p@30fps | |
| Beeld | Min. Verlichting | 0.001 lux (B&W) |
| DNR | 3D-DNR | |
| WDR | - Ja, dat klopt. | |
| Schutterbereik | 1/30 ‰ 1/60.000 s | |
| Elektrische apparatuur | Stroomvoorziening | DC 12V ± 10% |
| Werkstroom | 130 mA | |
| Mechanische apparatuur | Afmetingen | 60 × 60 × 115 mm |
| Gewicht | 0.42 kg |
| Moq: | 1 |
| Standaardverpakking: | KARTON |
| Leveringsperiode: | 7-15 werkdagen |
| Betaalmethode: | T/t |
| Leveringscapaciteit: | 2500 |
Model:LN-20XN-200W.Lens:20x optische zoom.Sensor:1/2.8 cm CMOS.Uitgaven:HD-SDI/TVI/AHD/CVI/CVBS.Versie:V1.0
Een multi-formaat HD-cameramodule met 20x optische zoom, lage lichtcapaciteit en ondersteuning voor HD-SDI, TVI, AHD, CVI en CVBS-video-uitgangen.
| Afdeling | Belangrijkste kenmerken |
|---|---|
| Beeldvorming | - 1/2.8 cm CMOS sensor - 20x optische zoom - 2,13 MP resolutie |
| Output | - HD-SDI, EX-SDI, TVI, AHD, CVI, CVBS - 1080p/720p @ 30/25/60/50fps |
| Slecht licht | - 0,001 lux (B&W) - DSS-ondersteuning |
| Kenmerken | - 3D-DNR, WDR, Privacy Mask. - Digitale langzame sluiter. |
De LN-20XN-200W is een hoog geïntegreerde camera module met een 20x optische zoom lens en multi-format video output ondersteuning.en professionele videotoepassingen waarbij flexibele installatie en uitvoercompatibiliteit vereist zijn.
Beveiligings- en bewakingssystemen
Monitoring en observatie op lange afstand
Omroephulpprogramma's en evenementen
Industriële en machinevisie
OEM geïntegreerde oplossingen
De module ondersteunt:
HD-SDI/EX-SDIvoor digitale uitzendsystemen
TVI/AHD/CVIvoor HD-analoge bewaking
CVBSvoor oudere analoge systemen
Afmetingen: 60 mm × 60 mm × 115 mm
Gewicht: 0,42 kg
Vermogen: DC 12V (± 10%), typisch 130mA
Werktemperatuur: -10°C tot +50°C
| Groep | Parameter | Specificatie |
|---|---|---|
| Algemeen | Model | LN-20XN-200W |
| Sensor | 1/2.8 " CMOS | |
| Effectieve pixels | 2.13 MP | |
| Optische | Optische zoom | 20x |
| Fokale lengte | 50,9 ‰ 94,4 mm | |
| Openingsopening | F1.8 (W) F3.9 (T) | |
| Video | Output | HD-SDI, EX-SDI, TVI, AHD, CVI, CVBS |
| Maximale resolutie | 1080p@30fps | |
| Beeld | Min. Verlichting | 0.001 lux (B&W) |
| DNR | 3D-DNR | |
| WDR | - Ja, dat klopt. | |
| Schutterbereik | 1/30 ‰ 1/60.000 s | |
| Elektrische apparatuur | Stroomvoorziening | DC 12V ± 10% |
| Werkstroom | 130 mA | |
| Mechanische apparatuur | Afmetingen | 60 × 60 × 115 mm |
| Gewicht | 0.42 kg |