| Moq: | 1 |
| Standaardverpakking: | KARTON |
| Leveringsperiode: | 7-15 werkdagen |
| Betaalmethode: | T/t |
| Leveringscapaciteit: | 2500 |
LN-20X 20x zoom sdi camerametSony-sensor,1080p Full HD,6-in-1-uitvoer(HD-SDI/EX-SDI/AHD/TVI/CVI/CVBS) Kenmerkenautomatische opsporing,120 dB WDR,sterke lichtonderdrukkingIdeaal voorbewaking op lange afstand.
Ontdek deLntech LN-20X, een high-performance20x auto zoom cameraHet is ontworpen voor kritieke langeafstandsbewaking.1080p Full HD videogebruik van een premieSony 1/2.8" CMOS sensorDeze veelzijdige camera ondersteuntZES verschillende video-uitgangssignalen-HD-SDI, EX-SDI, AHD, TVI, CVI en CVBS- compatibiliteit met elk opnamesysteem.120 dB breed dynamisch bereik (WDR),Sterke lichtstilting (HLI), en3D digitale geluidsreductie, biedt het een uitzonderlijke beeldkwaliteit in moeilijke lichtomstandigheden, waardoor het perfect is voor het monitoren van grote gebieden, omtrekken en gevoelige locaties.
Krachtige 20x optische zoom voor detail op lange afstand
Kom dicht bij de actie zonder duidelijkheid te verliezen.20x gemotoriseerde optische zoomMet de 5,7 mm-102,6 mm-scherm kun je details en kentekenplaten op grote afstand identificeren, waardoor het ideaal is voor het bewaken van grote omtrekken, parkeerplaatsen en toegangspunten.
Eén camera, elk systeem: 6-in-1 Uitvoer Eenvoud
Vergemakkelijken uw inventaris en installatie.selecteerbare uitvoer (HD-SDI, EX-SDI, AHD, TVI, CVI, CVBS)Een eenvoudige schakelaar configureert het voor uw specifieke systeem, waardoor kosten en complexiteit worden verminderd.
Zien helder onder extreem licht
120 dB breed dynamisch bereik (WDR)Het evenwicht tussen lichte en donkere gebieden in dezelfde scène voorkomt dat de beelden vervaagd raken.Sterke lichtstilting (HLI)Het beheerst overweldigende lichtbronnen zoals koplampen, terwijl3D-DNRzorgt voor een schoon, helder beeld, zelfs bij weinig licht.
Slimme werking met automatische tracking en gemakkelijke besturing
De intelligenteDSD-menu systeemHet systeem behoudt de instellingen zelfs na een stroomverlies.Automatische trackingenBewegingsdetectiehet mogelijk maken van geautomatiseerde monitoring, waardoor de noodzaak van voortdurende handmatige bediening wordt verminderd en de veiligheidsefficiëntie wordt verbeterd.
Gebouwd voor betrouwbare 24/7 werking
De camera is ontworpen voor continu gebruik.Gelijkstroomspanningsbereik (10V-16V)Het is een zeer betrouwbaar apparaat met een robuuste constructie die geschikt is voor binnen- en buitentoepassingen.
| Parameter | Specificatie |
|---|---|
| Model | LN-20XN-200W |
| Beeldsensor | 1/2.8 " Sony CMOS sensor |
| Signalsysteem | PAL/NTSC |
| Totale pixels | 2.15 megapixels |
| Effectieve pixels | 2.13 megapixels |
| Resolutie | 1080p@30fps, 720p@60fps |
| Min. Verlichting | Kleur: 0,24 lux/ DSS: 0,125 lux |
| Lens | 20x optische zoom |
| Fokale lengte | f = 5,7 mm ~ 102,6 mm |
| Openingsopening | F1.8 (breedte) ~ F3.9 (tele) |
| Zienhoek | 62.0° (breedte) ~ 4.1° (tele) |
| Video-uitgang | HD-SDI, EX-SDI, TVI, AHD, CVI, CVBS |
| Breed dynamisch bereik | 120 dB(Off / laag / midden / hoog) |
| Digitale geluidsreductie | 3D-DNR(aan/uit) |
| Dag/nacht | Auto (ICR), kleur, B/W |
| Vergoeding voor achterlicht | BLC, HLI (sterk licht onderdrukken) |
| Privacy maskeren | Ja (tot 24 zones) |
| Schuttersnelheid | 1/25 ((30) ~ 1/60.000 sec. |
| Stroomvoorziening | DC 12V (10V~16V) |
| Energieverbruik | Max. 4,2 W (350 mA @ 12 V) |
| Werktemperatuur | -10°C ~ +50°C |
| Afmetingen (LxWxH) | 60 x 60 x 115 mm |
| Gewicht | 0.42 kg |
Pakket omvat:1x LN-20X Camera, 1x Power Adapter, Montage Hardware.
Bestel vandaag nog de krachtige LN-20X zoomcamera voor superieure langeafstandsbewaking!
| Moq: | 1 |
| Standaardverpakking: | KARTON |
| Leveringsperiode: | 7-15 werkdagen |
| Betaalmethode: | T/t |
| Leveringscapaciteit: | 2500 |
LN-20X 20x zoom sdi camerametSony-sensor,1080p Full HD,6-in-1-uitvoer(HD-SDI/EX-SDI/AHD/TVI/CVI/CVBS) Kenmerkenautomatische opsporing,120 dB WDR,sterke lichtonderdrukkingIdeaal voorbewaking op lange afstand.
Ontdek deLntech LN-20X, een high-performance20x auto zoom cameraHet is ontworpen voor kritieke langeafstandsbewaking.1080p Full HD videogebruik van een premieSony 1/2.8" CMOS sensorDeze veelzijdige camera ondersteuntZES verschillende video-uitgangssignalen-HD-SDI, EX-SDI, AHD, TVI, CVI en CVBS- compatibiliteit met elk opnamesysteem.120 dB breed dynamisch bereik (WDR),Sterke lichtstilting (HLI), en3D digitale geluidsreductie, biedt het een uitzonderlijke beeldkwaliteit in moeilijke lichtomstandigheden, waardoor het perfect is voor het monitoren van grote gebieden, omtrekken en gevoelige locaties.
Krachtige 20x optische zoom voor detail op lange afstand
Kom dicht bij de actie zonder duidelijkheid te verliezen.20x gemotoriseerde optische zoomMet de 5,7 mm-102,6 mm-scherm kun je details en kentekenplaten op grote afstand identificeren, waardoor het ideaal is voor het bewaken van grote omtrekken, parkeerplaatsen en toegangspunten.
Eén camera, elk systeem: 6-in-1 Uitvoer Eenvoud
Vergemakkelijken uw inventaris en installatie.selecteerbare uitvoer (HD-SDI, EX-SDI, AHD, TVI, CVI, CVBS)Een eenvoudige schakelaar configureert het voor uw specifieke systeem, waardoor kosten en complexiteit worden verminderd.
Zien helder onder extreem licht
120 dB breed dynamisch bereik (WDR)Het evenwicht tussen lichte en donkere gebieden in dezelfde scène voorkomt dat de beelden vervaagd raken.Sterke lichtstilting (HLI)Het beheerst overweldigende lichtbronnen zoals koplampen, terwijl3D-DNRzorgt voor een schoon, helder beeld, zelfs bij weinig licht.
Slimme werking met automatische tracking en gemakkelijke besturing
De intelligenteDSD-menu systeemHet systeem behoudt de instellingen zelfs na een stroomverlies.Automatische trackingenBewegingsdetectiehet mogelijk maken van geautomatiseerde monitoring, waardoor de noodzaak van voortdurende handmatige bediening wordt verminderd en de veiligheidsefficiëntie wordt verbeterd.
Gebouwd voor betrouwbare 24/7 werking
De camera is ontworpen voor continu gebruik.Gelijkstroomspanningsbereik (10V-16V)Het is een zeer betrouwbaar apparaat met een robuuste constructie die geschikt is voor binnen- en buitentoepassingen.
| Parameter | Specificatie |
|---|---|
| Model | LN-20XN-200W |
| Beeldsensor | 1/2.8 " Sony CMOS sensor |
| Signalsysteem | PAL/NTSC |
| Totale pixels | 2.15 megapixels |
| Effectieve pixels | 2.13 megapixels |
| Resolutie | 1080p@30fps, 720p@60fps |
| Min. Verlichting | Kleur: 0,24 lux/ DSS: 0,125 lux |
| Lens | 20x optische zoom |
| Fokale lengte | f = 5,7 mm ~ 102,6 mm |
| Openingsopening | F1.8 (breedte) ~ F3.9 (tele) |
| Zienhoek | 62.0° (breedte) ~ 4.1° (tele) |
| Video-uitgang | HD-SDI, EX-SDI, TVI, AHD, CVI, CVBS |
| Breed dynamisch bereik | 120 dB(Off / laag / midden / hoog) |
| Digitale geluidsreductie | 3D-DNR(aan/uit) |
| Dag/nacht | Auto (ICR), kleur, B/W |
| Vergoeding voor achterlicht | BLC, HLI (sterk licht onderdrukken) |
| Privacy maskeren | Ja (tot 24 zones) |
| Schuttersnelheid | 1/25 ((30) ~ 1/60.000 sec. |
| Stroomvoorziening | DC 12V (10V~16V) |
| Energieverbruik | Max. 4,2 W (350 mA @ 12 V) |
| Werktemperatuur | -10°C ~ +50°C |
| Afmetingen (LxWxH) | 60 x 60 x 115 mm |
| Gewicht | 0.42 kg |
Pakket omvat:1x LN-20X Camera, 1x Power Adapter, Montage Hardware.
Bestel vandaag nog de krachtige LN-20X zoomcamera voor superieure langeafstandsbewaking!