| Moq: | 1 |
| Standaardverpakking: | KARTON |
| Leveringsperiode: | 7-15 werkdagen |
| Betaalmethode: | T/t |
| Leveringscapaciteit: | 2500 |
LN-20XN-200W AHD SDI-cameramodule: superieure zoom en flexibiliteit voor meerdere formaten
Bewaar duidelijke details op elke afstand met 20x optische zoom en uitzonderlijke prestaties bij weinig licht
De Lntech LN-20XN-200W is een veelzijdige HD-cameramodule die is ontworpen voor toepassingen die gedetailleerde beeldvorming op variabele afstanden vereisen.20x optische zoomlensen een1/2.8 cm CMOS sensor, het levert2.13MP effectieve resolutieen ondersteunt uitvoerformaten zoalsHD-SDI, EX-SDI, TVI, AHD, CVI en CVBSMet eenminimale verlichting van 0,001 lux in B&W-modus, gevorderd3D-DNR, enbreed dynamisch bereikDeze camera is uitstekend in zowel felle als uitdagende lichtomstandigheden. Het compacte ontwerp en de multi-formaat compatibiliteit maken het ideaal voor beveiliging, surveillance en gespecialiseerde bewakingssystemen.
Een snel overzicht van de specificaties
| Kenmerken | Specificatie LN-20XN-200W | Voordeel |
|---|---|---|
| Optische zoom | 20x (5,9 mm) 94,4 mm | Gedetailleerde beeldvorming op lange afstand |
| Sensor | 1/2.8 " CMOS, 2.13MP | Evenwichtige resolutie en gevoeligheid |
| Video-uitgang | HD-SDI, EX-SDI, TVI, AHD, CVI, CVBS | Universele compatibiliteit |
| Slechte lichtprestaties | 0.001 lux (B&W, DSS) | Helder beeld in bijna donker |
| Belangrijkste kenmerken | 3D-DNR, WDR, digitale langzame sluiter | Verbeterde duidelijkheid en stabiliteit |
| Ideaal voor | Bewaking, langeafstandsbewaking, hulpprogramma voor uitzendingen | Flexible inzet |
Waarom de LN-20XN-200W kiezen?
Krachtige optische zoom
De 20x gemotoriseerde zoomlens zorgt voor nauwkeurig framen en detailopname vanaf een afstand, waardoor de noodzaak van fysieke cameraherpositionering wordt verminderd.
Multi-formaat video-uitvoer
Ondersteuning voor HD-SDI, TVI, AHD, CVI en CVBS zorgt voor compatibiliteit met zowel moderne als oude videosystemen, waardoor integratieflexibiliteit wordt geboden.
Uitstekende lichtvermogen
Met de DSS-technologie bereikt de camera een minimale verlichting van0.001 lux, waardoor het geschikt is voor 24 uur per dag en 7 dagen per week onder verschillende lichtomstandigheden.
Een compact en efficiënt ontwerp
Alleen voor metingen60 × 60 × 115 mmen een laag energieverbruik (130 mA typisch), is de module gemakkelijk te integreren in ruimtebeperkte en energiegevoelige toepassingen.
Volledige technische specificaties
| Parameter | Specificatie |
|---|---|
| Model | LN-20XN-200W |
| Sensor | 1/2.8 " CMOS |
| Totale pixels | 1945 ((H) × 1109 ((V) = 2,16 MP |
| Effectieve pixels | 1945 ((H) × 1097 ((V) = 2,13 MP |
| Video-uitgang | HD-SDI, EX-SDI, TVI, AHD, CVI, CVBS |
| Resolutie/frame rate | 1080p@30/25fps, 720p@60/50/30/25fps |
| Lens | 20x optische zoom, f=5.9mm 94.4mm, F1.8 F3.9 |
| Min. Verlichting | Kleur: 0,24 lux, DSS: 0,125 lux B&W: 0,001 lux, DSS: 0,0025 lux |
| Zoom en scherpstellen | Motorrijtuigen |
| Beheersing van blootstelling | Helderheid, accumulatie van het frame (x2x32) |
| Dag/nacht | Auto ((ICR), kleur, B&W, externe trigger |
| DNR | 3D-DNR (automatisch/uit/laag/midden/hoog) |
| WDR | Ondersteuning (achterlichtcompensatie, HLC, WDR) |
| Digitaal traag sluiter | Af, x2, x4, x8, x16, x32 |
| Privacy maskeren | Aan/uit (24 zones) |
| Schuttersnelheid | 1/30(25) tot 1/60.000 sec. |
| Stroomvoorziening | DC 12V ± 10% |
| Energieverbruik | 130 mA (typisch), 350 mA (maximum opstarten) |
| Werktemperatuur | -10°C tot +50°C |
| Afmetingen | 60 ((W) × 60 ((H) × 115 ((L) mm |
| Gewicht | 0.42 kg |
| Moq: | 1 |
| Standaardverpakking: | KARTON |
| Leveringsperiode: | 7-15 werkdagen |
| Betaalmethode: | T/t |
| Leveringscapaciteit: | 2500 |
LN-20XN-200W AHD SDI-cameramodule: superieure zoom en flexibiliteit voor meerdere formaten
Bewaar duidelijke details op elke afstand met 20x optische zoom en uitzonderlijke prestaties bij weinig licht
De Lntech LN-20XN-200W is een veelzijdige HD-cameramodule die is ontworpen voor toepassingen die gedetailleerde beeldvorming op variabele afstanden vereisen.20x optische zoomlensen een1/2.8 cm CMOS sensor, het levert2.13MP effectieve resolutieen ondersteunt uitvoerformaten zoalsHD-SDI, EX-SDI, TVI, AHD, CVI en CVBSMet eenminimale verlichting van 0,001 lux in B&W-modus, gevorderd3D-DNR, enbreed dynamisch bereikDeze camera is uitstekend in zowel felle als uitdagende lichtomstandigheden. Het compacte ontwerp en de multi-formaat compatibiliteit maken het ideaal voor beveiliging, surveillance en gespecialiseerde bewakingssystemen.
Een snel overzicht van de specificaties
| Kenmerken | Specificatie LN-20XN-200W | Voordeel |
|---|---|---|
| Optische zoom | 20x (5,9 mm) 94,4 mm | Gedetailleerde beeldvorming op lange afstand |
| Sensor | 1/2.8 " CMOS, 2.13MP | Evenwichtige resolutie en gevoeligheid |
| Video-uitgang | HD-SDI, EX-SDI, TVI, AHD, CVI, CVBS | Universele compatibiliteit |
| Slechte lichtprestaties | 0.001 lux (B&W, DSS) | Helder beeld in bijna donker |
| Belangrijkste kenmerken | 3D-DNR, WDR, digitale langzame sluiter | Verbeterde duidelijkheid en stabiliteit |
| Ideaal voor | Bewaking, langeafstandsbewaking, hulpprogramma voor uitzendingen | Flexible inzet |
Waarom de LN-20XN-200W kiezen?
Krachtige optische zoom
De 20x gemotoriseerde zoomlens zorgt voor nauwkeurig framen en detailopname vanaf een afstand, waardoor de noodzaak van fysieke cameraherpositionering wordt verminderd.
Multi-formaat video-uitvoer
Ondersteuning voor HD-SDI, TVI, AHD, CVI en CVBS zorgt voor compatibiliteit met zowel moderne als oude videosystemen, waardoor integratieflexibiliteit wordt geboden.
Uitstekende lichtvermogen
Met de DSS-technologie bereikt de camera een minimale verlichting van0.001 lux, waardoor het geschikt is voor 24 uur per dag en 7 dagen per week onder verschillende lichtomstandigheden.
Een compact en efficiënt ontwerp
Alleen voor metingen60 × 60 × 115 mmen een laag energieverbruik (130 mA typisch), is de module gemakkelijk te integreren in ruimtebeperkte en energiegevoelige toepassingen.
Volledige technische specificaties
| Parameter | Specificatie |
|---|---|
| Model | LN-20XN-200W |
| Sensor | 1/2.8 " CMOS |
| Totale pixels | 1945 ((H) × 1109 ((V) = 2,16 MP |
| Effectieve pixels | 1945 ((H) × 1097 ((V) = 2,13 MP |
| Video-uitgang | HD-SDI, EX-SDI, TVI, AHD, CVI, CVBS |
| Resolutie/frame rate | 1080p@30/25fps, 720p@60/50/30/25fps |
| Lens | 20x optische zoom, f=5.9mm 94.4mm, F1.8 F3.9 |
| Min. Verlichting | Kleur: 0,24 lux, DSS: 0,125 lux B&W: 0,001 lux, DSS: 0,0025 lux |
| Zoom en scherpstellen | Motorrijtuigen |
| Beheersing van blootstelling | Helderheid, accumulatie van het frame (x2x32) |
| Dag/nacht | Auto ((ICR), kleur, B&W, externe trigger |
| DNR | 3D-DNR (automatisch/uit/laag/midden/hoog) |
| WDR | Ondersteuning (achterlichtcompensatie, HLC, WDR) |
| Digitaal traag sluiter | Af, x2, x4, x8, x16, x32 |
| Privacy maskeren | Aan/uit (24 zones) |
| Schuttersnelheid | 1/30(25) tot 1/60.000 sec. |
| Stroomvoorziening | DC 12V ± 10% |
| Energieverbruik | 130 mA (typisch), 350 mA (maximum opstarten) |
| Werktemperatuur | -10°C tot +50°C |
| Afmetingen | 60 ((W) × 60 ((H) × 115 ((L) mm |
| Gewicht | 0.42 kg |