| Μούβ: | 1 |
| Τυποποιημένη συσκευασία: | ΧΑΡΤΟΚΙΒΩΤΙΟ |
| Περίοδος παράδοσης: | 7-15 εργάσιμες ημέρες |
| Μέθοδος πληρωμής: | T/t |
| Χωρητικότητα προμήθειας: | 2500 |
Μονάδα κάμερας SDI AHD LN-20XN-200W: Υψηλότερη ευελιξία ζουμ και πολλαπλών μορφών
Καταγράψτε σαφείς λεπτομέρειες σε οποιαδήποτε απόσταση με 20x οπτική ζουμ και εξαιρετική απόδοση σε χαμηλό φωτισμό
Η Lntech LN-20XN-200W είναι μια ευπροσάρμοστη μονάδα κάμερας HD που έχει σχεδιαστεί για εφαρμογές που απαιτούν λεπτομερή απεικόνιση σε μεταβλητές αποστάσεις.20x οπτικό φακό με ζουμκαι αΑισθητήρας CMOS 1/2.8", παρέχει2.13MP αποτελεσματική ανάλυσηκαι υποστηρίζει μορφές εξόδου, συμπεριλαμβανομένωνHD-SDI, EX-SDI, TVI, AHD, CVI και CVBS. Με έναελάχιστο φωτισμό 0,001 lux στη λειτουργία B&W, προχωρημένο3D-DNR, καιευρύ δυναμικό εύροςΗ μικροσκοπική σχεδίαση και η συμβατότητα με πολλές μορφές την καθιστούν ιδανική για συστήματα ασφαλείας, παρακολούθησης και ειδικής παρακολούθησης.
Γρήγορη επισκόπηση των προδιαγραφών
| Ειδικότητα | Προδιαγραφή LN-20XN-200W | Πλεονέκτημα |
|---|---|---|
| Οπτική ζουμ | 20x (5,9 mm) 94,4 mm | Λεπτομερή απεικόνιση μεγάλης εμβέλειας |
| Αισθητήρας | 1/2.8 " CMOS, 2.13MP | Εξισορροπημένη ανάλυση και ευαισθησία |
| Αποτύπωση βίντεο | Ειδικότερα, οι εν λόγω υπηρεσίες μπορούν να παρέχουν υπηρεσίες παροχής υπηρεσιών σε τρίτες χώρες. | Παγκόσμια συμβατότητα |
| Χαμηλή απόδοση φωτισμού | 0.001 lux (B&W, DSS) | Καθαρή εικόνα σε σχεδόν σκοτάδι |
| Βασικά χαρακτηριστικά | 3D-DNR, WDR, ψηφιακό αργό κλείστρο | Βελτιωμένη σαφήνεια και σταθερότητα |
| Ιδανικό για | Παρακολούθηση, παρακολούθηση μεγάλου βεληνεκούς, βοηθητική εκπομπή | Ευέλικτη ανάπτυξη |
Γιατί να επιλέξετε το LN-20XN-200W;
Δυνατή οπτική ζουμ
Ο μηχανισμένος φακός ζουμ 20x επιτρέπει ακριβή εικόνα και λήψη λεπτομερειών από απόσταση, μειώνοντας την ανάγκη επανατοποθέτησης της φυσικής κάμερας.
Εξόραση βίντεο πολλαπλών μορφών
Η υποστήριξη για HD-SDI, TVI, AHD, CVI και CVBS εξασφαλίζει συμβατότητα με σύγχρονα και παλαιά συστήματα βίντεο, προσφέροντας ευελιξία ενσωμάτωσης.
Εξαιρετική ικανότητα χαμηλού φωτισμού
Με την τεχνολογία DSS, η κάμερα επιτυγχάνει ελάχιστο φωτισμό0.001 lux, καθιστώντας το κατάλληλο για λειτουργία 24 ώρες το 24ωρο σε διάφορες συνθήκες φωτισμού.
Σύντομο και Αποδοτικό Σχεδιασμό
Μόνο για μέτρηση60×60×115 mmκαι χαμηλής κατανάλωσης ενέργειας (130mA τυπικά), η ενότητα είναι εύκολο να ενσωματωθεί σε εφαρμογές περιορισμένου χώρου και ευαίσθητες στην ισχύ.
Πλήρεις τεχνικές προδιαγραφές
| Παράμετρος | Προδιαγραφές |
|---|---|
| Σχήμα | LN-20XN-200W |
| Αισθητήρας | 1/2.8 " CMOS |
| Συνολικές εικόνες | 1945 ((H) × 1109 ((V) = 2,16 MP |
| Αποτελεσματικά Pixels | 1945 ((H) × 1097 ((V) = 2,13 MP |
| Αποτύπωση βίντεο | Ειδικότερα, οι εν λόγω υπηρεσίες μπορούν να παρέχουν υπηρεσίες παροχής υπηρεσιών σε τρίτες χώρες. |
| Αποφασιστικότητα/Σύνοδος πλαισίων | 1080p@30/25fps, 720p@60/50/30/25fps |
| Δακτυλίδια | 20x οπτική ζουμ, f=5,9mm94,4mm, F1,8F3.9 |
| Μίν. Φωτισμός | Χρώμα: 0,24 lux, DSS: 0,125 lux B&W: 0,001 lux, DSS: 0,0025 lux |
| Ζουμ & Εστίαση | Με κινητήρα |
| Ελέγχος της έκθεσης | Η φωτεινότητα, η συσσώρευση του πλαισίου (x2x32) |
| Ημέρα/νύχτα | Αυτόματη (ICR), χρώμα, B & W, εξωτερική σκανδάλη |
| Απαγορεύεται η αναφορά | 3D-DNR (Auto/Off/Low/Mid/High) |
| WDR | Υποστήριξη (αποζημίωση φώτων πίσω, HLC, WDR) |
| Ψηφιακό αργό κλείστρο | Εκτός, x2, x4, x8, x16, x32 |
| Αποκάλυψη της ιδιωτικής ζωής | Ενεργοποίηση/Εκκλεισμός (24 ζώνες) |
| Ταχύτητα κλείστρου | 1/30(25) έως 1/60.000 δευτερόλεπτο |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | Συνεχή 12V ±10% |
| Κατανάλωση ενέργειας | 130mA (τυπικό), 350mA (μέγιστη εκκίνηση) |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -10°C έως +50°C |
| Μέγεθος | 60 (Δ) × 60 (Η) × 115 (Λ) mm |
| Βάρος | 00,42 κιλά |
| Μούβ: | 1 |
| Τυποποιημένη συσκευασία: | ΧΑΡΤΟΚΙΒΩΤΙΟ |
| Περίοδος παράδοσης: | 7-15 εργάσιμες ημέρες |
| Μέθοδος πληρωμής: | T/t |
| Χωρητικότητα προμήθειας: | 2500 |
Μονάδα κάμερας SDI AHD LN-20XN-200W: Υψηλότερη ευελιξία ζουμ και πολλαπλών μορφών
Καταγράψτε σαφείς λεπτομέρειες σε οποιαδήποτε απόσταση με 20x οπτική ζουμ και εξαιρετική απόδοση σε χαμηλό φωτισμό
Η Lntech LN-20XN-200W είναι μια ευπροσάρμοστη μονάδα κάμερας HD που έχει σχεδιαστεί για εφαρμογές που απαιτούν λεπτομερή απεικόνιση σε μεταβλητές αποστάσεις.20x οπτικό φακό με ζουμκαι αΑισθητήρας CMOS 1/2.8", παρέχει2.13MP αποτελεσματική ανάλυσηκαι υποστηρίζει μορφές εξόδου, συμπεριλαμβανομένωνHD-SDI, EX-SDI, TVI, AHD, CVI και CVBS. Με έναελάχιστο φωτισμό 0,001 lux στη λειτουργία B&W, προχωρημένο3D-DNR, καιευρύ δυναμικό εύροςΗ μικροσκοπική σχεδίαση και η συμβατότητα με πολλές μορφές την καθιστούν ιδανική για συστήματα ασφαλείας, παρακολούθησης και ειδικής παρακολούθησης.
Γρήγορη επισκόπηση των προδιαγραφών
| Ειδικότητα | Προδιαγραφή LN-20XN-200W | Πλεονέκτημα |
|---|---|---|
| Οπτική ζουμ | 20x (5,9 mm) 94,4 mm | Λεπτομερή απεικόνιση μεγάλης εμβέλειας |
| Αισθητήρας | 1/2.8 " CMOS, 2.13MP | Εξισορροπημένη ανάλυση και ευαισθησία |
| Αποτύπωση βίντεο | Ειδικότερα, οι εν λόγω υπηρεσίες μπορούν να παρέχουν υπηρεσίες παροχής υπηρεσιών σε τρίτες χώρες. | Παγκόσμια συμβατότητα |
| Χαμηλή απόδοση φωτισμού | 0.001 lux (B&W, DSS) | Καθαρή εικόνα σε σχεδόν σκοτάδι |
| Βασικά χαρακτηριστικά | 3D-DNR, WDR, ψηφιακό αργό κλείστρο | Βελτιωμένη σαφήνεια και σταθερότητα |
| Ιδανικό για | Παρακολούθηση, παρακολούθηση μεγάλου βεληνεκούς, βοηθητική εκπομπή | Ευέλικτη ανάπτυξη |
Γιατί να επιλέξετε το LN-20XN-200W;
Δυνατή οπτική ζουμ
Ο μηχανισμένος φακός ζουμ 20x επιτρέπει ακριβή εικόνα και λήψη λεπτομερειών από απόσταση, μειώνοντας την ανάγκη επανατοποθέτησης της φυσικής κάμερας.
Εξόραση βίντεο πολλαπλών μορφών
Η υποστήριξη για HD-SDI, TVI, AHD, CVI και CVBS εξασφαλίζει συμβατότητα με σύγχρονα και παλαιά συστήματα βίντεο, προσφέροντας ευελιξία ενσωμάτωσης.
Εξαιρετική ικανότητα χαμηλού φωτισμού
Με την τεχνολογία DSS, η κάμερα επιτυγχάνει ελάχιστο φωτισμό0.001 lux, καθιστώντας το κατάλληλο για λειτουργία 24 ώρες το 24ωρο σε διάφορες συνθήκες φωτισμού.
Σύντομο και Αποδοτικό Σχεδιασμό
Μόνο για μέτρηση60×60×115 mmκαι χαμηλής κατανάλωσης ενέργειας (130mA τυπικά), η ενότητα είναι εύκολο να ενσωματωθεί σε εφαρμογές περιορισμένου χώρου και ευαίσθητες στην ισχύ.
Πλήρεις τεχνικές προδιαγραφές
| Παράμετρος | Προδιαγραφές |
|---|---|
| Σχήμα | LN-20XN-200W |
| Αισθητήρας | 1/2.8 " CMOS |
| Συνολικές εικόνες | 1945 ((H) × 1109 ((V) = 2,16 MP |
| Αποτελεσματικά Pixels | 1945 ((H) × 1097 ((V) = 2,13 MP |
| Αποτύπωση βίντεο | Ειδικότερα, οι εν λόγω υπηρεσίες μπορούν να παρέχουν υπηρεσίες παροχής υπηρεσιών σε τρίτες χώρες. |
| Αποφασιστικότητα/Σύνοδος πλαισίων | 1080p@30/25fps, 720p@60/50/30/25fps |
| Δακτυλίδια | 20x οπτική ζουμ, f=5,9mm94,4mm, F1,8F3.9 |
| Μίν. Φωτισμός | Χρώμα: 0,24 lux, DSS: 0,125 lux B&W: 0,001 lux, DSS: 0,0025 lux |
| Ζουμ & Εστίαση | Με κινητήρα |
| Ελέγχος της έκθεσης | Η φωτεινότητα, η συσσώρευση του πλαισίου (x2x32) |
| Ημέρα/νύχτα | Αυτόματη (ICR), χρώμα, B & W, εξωτερική σκανδάλη |
| Απαγορεύεται η αναφορά | 3D-DNR (Auto/Off/Low/Mid/High) |
| WDR | Υποστήριξη (αποζημίωση φώτων πίσω, HLC, WDR) |
| Ψηφιακό αργό κλείστρο | Εκτός, x2, x4, x8, x16, x32 |
| Αποκάλυψη της ιδιωτικής ζωής | Ενεργοποίηση/Εκκλεισμός (24 ζώνες) |
| Ταχύτητα κλείστρου | 1/30(25) έως 1/60.000 δευτερόλεπτο |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | Συνεχή 12V ±10% |
| Κατανάλωση ενέργειας | 130mA (τυπικό), 350mA (μέγιστη εκκίνηση) |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -10°C έως +50°C |
| Μέγεθος | 60 (Δ) × 60 (Η) × 115 (Λ) mm |
| Βάρος | 00,42 κιλά |