| Μούβ: | 1 |
| Τυποποιημένη συσκευασία: | ΧΑΡΤΟΚΙΒΩΤΙΟ |
| Περίοδος παράδοσης: | 7-15 εργάσιμες ημέρες |
| Μέθοδος πληρωμής: | T/t |
| Χωρητικότητα προμήθειας: | 2500 |
Σχήμα:LN-330Αισθητήρας:1/1.8 " CMOS.Ψήφισμα:4K (8.29MP)Αποδόσεις:HDMI, EX-SDI.Βάση:Β1.0
Μια επαγγελματική κάμερα μετάδοσης 4K με έξοδα HDMI και EX-SDI, προηγμένη επεξεργασία εικόνας και ανθεκτικό σχεδιασμό για μετάδοση, ζωντανή ροή και παραγωγή βίντεο.
| Τμήμα | Βασικά χαρακτηριστικά |
|---|---|
| Εικόνες | - 1/1.8 " CMOS αισθητήρας - 4K ανάλυση @ 60fps - Χαμηλό φωτισμό: 0,59 lux (χρώμα) |
| Αποδόσεις | - Εξόδους HDMI & EX-SDI - Υποστήριξη για 1080p και 2160p |
| Επεξεργασία | - 3D-DNR, WDR, DEFOG - Ψηφιακή ζουμ, μάσκα ιδιωτικότητας. |
| Σχεδιασμός | - Συμπίεση μεταλλικών οικισμών - Μεγάλη θερμοκρασία λειτουργίας (-20°C έως +80°C) |
Η LN-330 είναι μια υψηλής απόδοσης κάμερα μετάδοσης 4K σχεδιασμένη για επαγγελματική χρήση σε στούντιο, ζωντανές εκδηλώσεις και εξωτερική μετάδοση.και μια σειρά από τεχνολογίες βελτίωσης εικόνας για να εξασφαλιστεί ανώτερη ποιότητα βίντεο υπό διαφορετικές συνθήκες.
| Ομάδα | Παράμετρος | Προδιαγραφές |
|---|---|---|
| Γενικά | Σχήμα | LN-330 |
| Αισθητήρας | 1/1.8 " CMOS | |
| Απόφαση | 8.29 MP (3840×2160) | |
| Βίντεο | Αποδόσεις | HDMI, EX-SDI |
| Ποσοστό καρέ | 60/50/30/25fps | |
| Στήλη φακού | C-CS αυτόματη ίριδα | |
| Εικόνα | Μίν. Φωτισμός | 00,59 lux (χρώμα), 0,33 lux (B&W) |
| Απαγορεύεται η αναφορά | 3D-DNR (Εκκλεισμένος/Λιγός/Μέσα/Υψηλός) | |
| WDR | - Ναι, ναι. | |
| ΔΕΦΟΓ | - Ναι, ναι. | |
| Ψηφιακό ζουμ | - Ναι, ναι. | |
| Ηλεκτρική | Δύναμη | Συνεχή 12V ±10% |
| Τρέχων | 620mA | |
| Περιβαλλοντική | Εργασιακή θερμοκρασία | -20°C έως +80°C |
| Η υγρασία | 0·90% RH | |
| Μηχανικές | Μέγεθος | 73 mm × 71 mm × 140 mm |
| Βάρος | 00,42 κιλά |
| Μούβ: | 1 |
| Τυποποιημένη συσκευασία: | ΧΑΡΤΟΚΙΒΩΤΙΟ |
| Περίοδος παράδοσης: | 7-15 εργάσιμες ημέρες |
| Μέθοδος πληρωμής: | T/t |
| Χωρητικότητα προμήθειας: | 2500 |
Σχήμα:LN-330Αισθητήρας:1/1.8 " CMOS.Ψήφισμα:4K (8.29MP)Αποδόσεις:HDMI, EX-SDI.Βάση:Β1.0
Μια επαγγελματική κάμερα μετάδοσης 4K με έξοδα HDMI και EX-SDI, προηγμένη επεξεργασία εικόνας και ανθεκτικό σχεδιασμό για μετάδοση, ζωντανή ροή και παραγωγή βίντεο.
| Τμήμα | Βασικά χαρακτηριστικά |
|---|---|
| Εικόνες | - 1/1.8 " CMOS αισθητήρας - 4K ανάλυση @ 60fps - Χαμηλό φωτισμό: 0,59 lux (χρώμα) |
| Αποδόσεις | - Εξόδους HDMI & EX-SDI - Υποστήριξη για 1080p και 2160p |
| Επεξεργασία | - 3D-DNR, WDR, DEFOG - Ψηφιακή ζουμ, μάσκα ιδιωτικότητας. |
| Σχεδιασμός | - Συμπίεση μεταλλικών οικισμών - Μεγάλη θερμοκρασία λειτουργίας (-20°C έως +80°C) |
Η LN-330 είναι μια υψηλής απόδοσης κάμερα μετάδοσης 4K σχεδιασμένη για επαγγελματική χρήση σε στούντιο, ζωντανές εκδηλώσεις και εξωτερική μετάδοση.και μια σειρά από τεχνολογίες βελτίωσης εικόνας για να εξασφαλιστεί ανώτερη ποιότητα βίντεο υπό διαφορετικές συνθήκες.
| Ομάδα | Παράμετρος | Προδιαγραφές |
|---|---|---|
| Γενικά | Σχήμα | LN-330 |
| Αισθητήρας | 1/1.8 " CMOS | |
| Απόφαση | 8.29 MP (3840×2160) | |
| Βίντεο | Αποδόσεις | HDMI, EX-SDI |
| Ποσοστό καρέ | 60/50/30/25fps | |
| Στήλη φακού | C-CS αυτόματη ίριδα | |
| Εικόνα | Μίν. Φωτισμός | 00,59 lux (χρώμα), 0,33 lux (B&W) |
| Απαγορεύεται η αναφορά | 3D-DNR (Εκκλεισμένος/Λιγός/Μέσα/Υψηλός) | |
| WDR | - Ναι, ναι. | |
| ΔΕΦΟΓ | - Ναι, ναι. | |
| Ψηφιακό ζουμ | - Ναι, ναι. | |
| Ηλεκτρική | Δύναμη | Συνεχή 12V ±10% |
| Τρέχων | 620mA | |
| Περιβαλλοντική | Εργασιακή θερμοκρασία | -20°C έως +80°C |
| Η υγρασία | 0·90% RH | |
| Μηχανικές | Μέγεθος | 73 mm × 71 mm × 140 mm |
| Βάρος | 00,42 κιλά |