| MOQ: | 1 |
| Standardowe opakowanie: | KARTON |
| Okres dostawy: | 7-15 dni roboczych |
| Metoda płatności: | T/t |
| Pojemność dostaw: | 2500 |
Model:LN-330Czujnik:1/1.8" CMOS.Rozstrzygnięcie:4K (8.29MP)Wyniki:HDMI, EX-SDI.Wersja:V1.0
Profesjonalna kamera 4K z wyjściami HDMI i EX-SDI, zaawansowanym przetwarzaniem obrazu i wytrzymałym projektem do transmisji, transmisji na żywo i produkcji wideo.
| Sekcja | Kluczowe cechy |
|---|---|
| Obrazowanie | - 1 / 1.8 " CMOS czujnik - Rozdzielczość 4K @ 60fps - Światło niskie: 0,59 luksa (kolorystyczne) |
| Produkcja | - Wyjścia HDMI i EX-SDI - Wsparcie dla 1080p i 2160p |
| Przetwarzanie | - 3D-DNR, WDR, DEFOG - Cyfrowy zoom, maska prywatności. |
| Projekt | - Kompaktowe metalowe obudowy - szeroka temperatura pracy (od -20°C do +80°C) |
LN-330 to wysokowydajna kamera 4K przeznaczona do profesjonalnego użytku w studiach, wydarzeniach na żywo i nadawaniach na zewnątrz.i zestaw technologii poprawy obrazu, aby zapewnić doskonałą jakość wideo w różnych warunkach.
| Grupa | Parametry | Specyfikacja |
|---|---|---|
| Ogólne | Model | LN-330 |
| Czujnik | CMOS 1/1.8" | |
| Rozstrzygnięcie | 8.29 MP (3840×2160) | |
| Wideo | Produkcja | HDMI, EX-SDI |
| Prędkość obrazu | 60/50/30/25fps | |
| Wstawienie soczewki | C-CS Auto Iris | |
| Zdjęcie | Min. Oświetlenie | 00,59 luksa (kolorystyczny), 0,33 luksa (B&W) |
| DNR | 3D-DNR (wyłączone/niskie/średnie/wysokie) | |
| WDR | - Tak, proszę. | |
| DEFOG | - Tak, proszę. | |
| Cyfrowe powiększenie | - Tak, proszę. | |
| Elektryczne | Władza | Prąd stały 12V ±10% |
| Aktualność | 620 mA | |
| Środowiskowe | Temperatura pracy | -20°C do +80°C |
| wilgotność | 0·90% RH | |
| Wyroby mechaniczne | Wymiary | 73 mm × 71 mm × 140 mm |
| Waga | 00,42 kg |
| MOQ: | 1 |
| Standardowe opakowanie: | KARTON |
| Okres dostawy: | 7-15 dni roboczych |
| Metoda płatności: | T/t |
| Pojemność dostaw: | 2500 |
Model:LN-330Czujnik:1/1.8" CMOS.Rozstrzygnięcie:4K (8.29MP)Wyniki:HDMI, EX-SDI.Wersja:V1.0
Profesjonalna kamera 4K z wyjściami HDMI i EX-SDI, zaawansowanym przetwarzaniem obrazu i wytrzymałym projektem do transmisji, transmisji na żywo i produkcji wideo.
| Sekcja | Kluczowe cechy |
|---|---|
| Obrazowanie | - 1 / 1.8 " CMOS czujnik - Rozdzielczość 4K @ 60fps - Światło niskie: 0,59 luksa (kolorystyczne) |
| Produkcja | - Wyjścia HDMI i EX-SDI - Wsparcie dla 1080p i 2160p |
| Przetwarzanie | - 3D-DNR, WDR, DEFOG - Cyfrowy zoom, maska prywatności. |
| Projekt | - Kompaktowe metalowe obudowy - szeroka temperatura pracy (od -20°C do +80°C) |
LN-330 to wysokowydajna kamera 4K przeznaczona do profesjonalnego użytku w studiach, wydarzeniach na żywo i nadawaniach na zewnątrz.i zestaw technologii poprawy obrazu, aby zapewnić doskonałą jakość wideo w różnych warunkach.
| Grupa | Parametry | Specyfikacja |
|---|---|---|
| Ogólne | Model | LN-330 |
| Czujnik | CMOS 1/1.8" | |
| Rozstrzygnięcie | 8.29 MP (3840×2160) | |
| Wideo | Produkcja | HDMI, EX-SDI |
| Prędkość obrazu | 60/50/30/25fps | |
| Wstawienie soczewki | C-CS Auto Iris | |
| Zdjęcie | Min. Oświetlenie | 00,59 luksa (kolorystyczny), 0,33 luksa (B&W) |
| DNR | 3D-DNR (wyłączone/niskie/średnie/wysokie) | |
| WDR | - Tak, proszę. | |
| DEFOG | - Tak, proszę. | |
| Cyfrowe powiększenie | - Tak, proszę. | |
| Elektryczne | Władza | Prąd stały 12V ±10% |
| Aktualność | 620 mA | |
| Środowiskowe | Temperatura pracy | -20°C do +80°C |
| wilgotność | 0·90% RH | |
| Wyroby mechaniczne | Wymiary | 73 mm × 71 mm × 140 mm |
| Waga | 00,42 kg |