| Μούβ: | 1 |
| Τυποποιημένη συσκευασία: | ΧΑΡΤΟΚΙΒΩΤΙΟ |
| Περίοδος παράδοσης: | 7-15 εργάσιμες ημέρες |
| Μέθοδος πληρωμής: | T/t |
| Χωρητικότητα προμήθειας: | 2500 |
Συμπαγής μονάδα κάμερας SNQ-K3578 με αισθητήρα Sony IMX385 προσφέρει βίντεο 1080P/60fps. Διαθέτει έξοδο 6-σε-1 (AHD/TVI/CVI/CVBS/HD-SDI/EX-SDI), 120dB WDR, Defog. Ιδανικό για εφαρμογές ασφαλείας με περιορισμένο χώρο.
Γνωρίστε το Lntech SNQ-K3578, μια εξαιρετικά ικανή και συμπαγή μονάδα κάμερας SDI 32x32mm που προσφέρει εξαιρετική ποιότητα εικόνας χωρίς να θυσιάζει χώρο. Κατασκευασμένο γύρω από τον ισχυρό αισθητήρα CMOS Sony IMX385 1/2 ιντσών, καταγράφει καθαρή ανάλυση 1080P στα 60fps. Παρά το μικρό του μέγεθος, διαθέτει απίστευτη ευελιξία με ΕΞΙ διαφορετικές εξόδους βίντεο – AHD, TVI, CVI, CVBS, HD-SDI και EX-SDI – διασφαλίζοντας τη συμβατότητα με οποιοδήποτε σύστημα DVR. Εξοπλισμένο με 120dB Wide Dynamic Range (WDR), προηγμένο DEFOG και 3D-DNR, διαπρέπει σε δύσκολες συνθήκες φωτισμού. Ο μικρός του συντελεστής μορφής το καθιστά την ιδανική επιλογή για συμπαγείς συσκευές ασφαλείας, drones και εφαρμογές OEM που λαμβάνουν υπόψη τον χώρο.
Εξαιρετικά συμπαγής σχεδιασμός 32x32mm
Μην αφήσετε το μέγεθος να σας ξεγελάσει. Αυτή η μονάδα περιλαμβάνει όλα τα χαρακτηριστικά μεγαλύτερων πλακέτων σε ένα μικροσκοπικό αποτύπωμα 32x32mm, απελευθερώνοντας πολύτιμο χώρο για άλλα εξαρτήματα στο σχεδιασμό σας, ιδανικό για σύγχρονα, συμπαγή προϊόντα ασφαλείας.
Μεγάλος αισθητήρας Sony IMX385 1/2" για ανώτερη απεικόνιση
Απολαύστε εξαιρετική ποιότητα εικόνας χάρη στον μεγάλο αισθητήρα Sony IMX385. Το μέγεθος pixel 3,75µm του καταγράφει περισσότερο φως, με αποτέλεσμα καθαρότερο, πιο λεπτομερές και λιγότερο θορυβώδες βίντεο, ειδικά σε συνθήκες χαμηλού φωτισμού.
Ασυναγώνιστη ευελιξία εξόδου για οποιαδήποτε εγκατάσταση
Αυτή η μονάδα είναι η απόλυτη λύση συμβατότητας. Η επιλέξιμη έξοδος 6-σε-1 σημαίνει ότι ένα μόνο SKU μπορεί να ενσωματωθεί σε συστήματα AHD, TVI, CVI, CVBS, HD-SDI ή EX-SDI. Απλοποιήστε το απόθεμά σας και αντιμετωπίστε οποιοδήποτε έργο.
Κατακτήστε τον ακραίο φωτισμό και τον καιρό
120dB Wide Dynamic Range (WDR) εξισορροπεί σκηνές με πολύ φωτεινές και πολύ σκοτεινές περιοχές. Η προηγμένη ηλεκτρονική λειτουργία DEFOG κόβει ψηφιακά την ομίχλη, την ομίχλη και την ομίχλη, εξασφαλίζοντας αξιόπιστη ορατότητα σε δυσμενείς καιρικές συνθήκες.
Εύκολη ενσωμάτωση & ομοαξονικός έλεγχος
Ελέγξτε όλες τις ρυθμίσεις—ποιότητα εικόνας, WDR, κάλυψη απορρήτου—μέσω ενός ολοκληρωμένου ομοαξονικού μενού OSD απευθείας από το συμβατό DVR σας. Η υποστήριξη RS-485 επιτρέπει τον προηγμένο έλεγχο του συστήματος.
| Παράμετρος | Προδιαγραφή |
|---|---|
| Μοντέλο | SNQ-K3578 (EN779 + IMX385) |
| Αισθητήρας εικόνας | 1/2" Sony IMX385 CMOS |
| Αποτελεσματικά εικονοστοιχεία | 2,13 Megapixels (1080P) |
| Μέγιστη ανάλυση/FPS | 1920x1080 @ 60fps |
| Ελάχιστος φωτισμός | Χρώμα: 0,00017Lux, B/W: 0,00008Lux (DSS ON) |
| Έξοδος βίντεο | Εναλλάξιμη: AHD / TVI / CVI / CVBS / HD-SDI / EX-SDI |
| Λόγος S/N | >42 dB |
| Ευρύ δυναμικό εύρος | Ναι, 120dB (Off / Low / Middle / High) |
| Defog (DEFOG) | Ναι (Off / Low / Mid / High) |
| Μείωση ψηφιακού θορύβου | 3D-DNR (Off / Low / Middle / High) |
| Ημέρα/Νύχτα | Αυτόματο (ICR), Χρώμα, B/W, Εξωτερικός έλεγχος |
| Αυτόματη εστίαση | Ναι, Υποστηρίζει μηχανοκίνητους φακούς |
| Κάλυψη απορρήτου | Ναι, Έως 16 ζώνες |
| Τάση λειτουργίας | DC 12V (±10%) < 2,5W |
| Διαστάσεις πλακέτας | 32mm x 32mm x 1,6mm |
| Απόσταση EX-SDI | Έως 500m (με καλώδιο 75-3) |
Η συσκευασία περιλαμβάνει: 1x Μονάδα κάμερας SNQ-K3578, 1x Σετ καλωδίων (SNQ-036).
Παραγγείλετε το συμπαγές αλλά ισχυρό SNQ-K3578 σήμερα! Επικοινωνήστε μαζί μας για τιμές OEM.
| Μούβ: | 1 |
| Τυποποιημένη συσκευασία: | ΧΑΡΤΟΚΙΒΩΤΙΟ |
| Περίοδος παράδοσης: | 7-15 εργάσιμες ημέρες |
| Μέθοδος πληρωμής: | T/t |
| Χωρητικότητα προμήθειας: | 2500 |
Συμπαγής μονάδα κάμερας SNQ-K3578 με αισθητήρα Sony IMX385 προσφέρει βίντεο 1080P/60fps. Διαθέτει έξοδο 6-σε-1 (AHD/TVI/CVI/CVBS/HD-SDI/EX-SDI), 120dB WDR, Defog. Ιδανικό για εφαρμογές ασφαλείας με περιορισμένο χώρο.
Γνωρίστε το Lntech SNQ-K3578, μια εξαιρετικά ικανή και συμπαγή μονάδα κάμερας SDI 32x32mm που προσφέρει εξαιρετική ποιότητα εικόνας χωρίς να θυσιάζει χώρο. Κατασκευασμένο γύρω από τον ισχυρό αισθητήρα CMOS Sony IMX385 1/2 ιντσών, καταγράφει καθαρή ανάλυση 1080P στα 60fps. Παρά το μικρό του μέγεθος, διαθέτει απίστευτη ευελιξία με ΕΞΙ διαφορετικές εξόδους βίντεο – AHD, TVI, CVI, CVBS, HD-SDI και EX-SDI – διασφαλίζοντας τη συμβατότητα με οποιοδήποτε σύστημα DVR. Εξοπλισμένο με 120dB Wide Dynamic Range (WDR), προηγμένο DEFOG και 3D-DNR, διαπρέπει σε δύσκολες συνθήκες φωτισμού. Ο μικρός του συντελεστής μορφής το καθιστά την ιδανική επιλογή για συμπαγείς συσκευές ασφαλείας, drones και εφαρμογές OEM που λαμβάνουν υπόψη τον χώρο.
Εξαιρετικά συμπαγής σχεδιασμός 32x32mm
Μην αφήσετε το μέγεθος να σας ξεγελάσει. Αυτή η μονάδα περιλαμβάνει όλα τα χαρακτηριστικά μεγαλύτερων πλακέτων σε ένα μικροσκοπικό αποτύπωμα 32x32mm, απελευθερώνοντας πολύτιμο χώρο για άλλα εξαρτήματα στο σχεδιασμό σας, ιδανικό για σύγχρονα, συμπαγή προϊόντα ασφαλείας.
Μεγάλος αισθητήρας Sony IMX385 1/2" για ανώτερη απεικόνιση
Απολαύστε εξαιρετική ποιότητα εικόνας χάρη στον μεγάλο αισθητήρα Sony IMX385. Το μέγεθος pixel 3,75µm του καταγράφει περισσότερο φως, με αποτέλεσμα καθαρότερο, πιο λεπτομερές και λιγότερο θορυβώδες βίντεο, ειδικά σε συνθήκες χαμηλού φωτισμού.
Ασυναγώνιστη ευελιξία εξόδου για οποιαδήποτε εγκατάσταση
Αυτή η μονάδα είναι η απόλυτη λύση συμβατότητας. Η επιλέξιμη έξοδος 6-σε-1 σημαίνει ότι ένα μόνο SKU μπορεί να ενσωματωθεί σε συστήματα AHD, TVI, CVI, CVBS, HD-SDI ή EX-SDI. Απλοποιήστε το απόθεμά σας και αντιμετωπίστε οποιοδήποτε έργο.
Κατακτήστε τον ακραίο φωτισμό και τον καιρό
120dB Wide Dynamic Range (WDR) εξισορροπεί σκηνές με πολύ φωτεινές και πολύ σκοτεινές περιοχές. Η προηγμένη ηλεκτρονική λειτουργία DEFOG κόβει ψηφιακά την ομίχλη, την ομίχλη και την ομίχλη, εξασφαλίζοντας αξιόπιστη ορατότητα σε δυσμενείς καιρικές συνθήκες.
Εύκολη ενσωμάτωση & ομοαξονικός έλεγχος
Ελέγξτε όλες τις ρυθμίσεις—ποιότητα εικόνας, WDR, κάλυψη απορρήτου—μέσω ενός ολοκληρωμένου ομοαξονικού μενού OSD απευθείας από το συμβατό DVR σας. Η υποστήριξη RS-485 επιτρέπει τον προηγμένο έλεγχο του συστήματος.
| Παράμετρος | Προδιαγραφή |
|---|---|
| Μοντέλο | SNQ-K3578 (EN779 + IMX385) |
| Αισθητήρας εικόνας | 1/2" Sony IMX385 CMOS |
| Αποτελεσματικά εικονοστοιχεία | 2,13 Megapixels (1080P) |
| Μέγιστη ανάλυση/FPS | 1920x1080 @ 60fps |
| Ελάχιστος φωτισμός | Χρώμα: 0,00017Lux, B/W: 0,00008Lux (DSS ON) |
| Έξοδος βίντεο | Εναλλάξιμη: AHD / TVI / CVI / CVBS / HD-SDI / EX-SDI |
| Λόγος S/N | >42 dB |
| Ευρύ δυναμικό εύρος | Ναι, 120dB (Off / Low / Middle / High) |
| Defog (DEFOG) | Ναι (Off / Low / Mid / High) |
| Μείωση ψηφιακού θορύβου | 3D-DNR (Off / Low / Middle / High) |
| Ημέρα/Νύχτα | Αυτόματο (ICR), Χρώμα, B/W, Εξωτερικός έλεγχος |
| Αυτόματη εστίαση | Ναι, Υποστηρίζει μηχανοκίνητους φακούς |
| Κάλυψη απορρήτου | Ναι, Έως 16 ζώνες |
| Τάση λειτουργίας | DC 12V (±10%) < 2,5W |
| Διαστάσεις πλακέτας | 32mm x 32mm x 1,6mm |
| Απόσταση EX-SDI | Έως 500m (με καλώδιο 75-3) |
Η συσκευασία περιλαμβάνει: 1x Μονάδα κάμερας SNQ-K3578, 1x Σετ καλωδίων (SNQ-036).
Παραγγείλετε το συμπαγές αλλά ισχυρό SNQ-K3578 σήμερα! Επικοινωνήστε μαζί μας για τιμές OEM.