| Moq: | 1 |
| Standaardverpakking: | KARTON |
| Leveringsperiode: | 7-15 werkdagen |
| Betaalmethode: | T/t |
| Leveringscapaciteit: | 2500 |
Compacte SNQ-K3578 camera modulemetSony IMX385 sensorlevert1080p/60fpsVideo. kenmerken6-in-1-uitvoer(AHD/TVI/CVI/CVBS/HD-SDI/EX-SDI),120 dB WDR,OntmistingPerfect voor ruimtebeperkte beveiligingstoepassingen.
Dit is de Lntech SNQ-K3578, een zeer geschikte encompacte 32x32mm SDI-cameramoduleHet is gebouwd rond de krachtigeSony IMX385 1/2-inch CMOS sensor, het vangt scherp1080p-resolutie bij 60 fpsOndanks de kleine afmetingen is het ongelooflijk veelzijdig.ZES verschillende video-uitgangen–AHD, TVI, CVI, CVBS, HD-SDI en EX-SDI de compatibiliteit met elk DVR-systeem te waarborgen.120dB Wide Dynamic Range (WDR), geavanceerde DEFOG en 3D-DNRDe kleine vormfactor maakt het de ideale keuze voor compacte beveiligingsapparaten, drones en ruimtebewuste OEM-toepassingen.
Ultra-compact 32x32mm ontwerp
Laat je niet misleiden door de grootte.32 x 32 mmVoetafdruk, waardoor waardevolle ruimte vrijkomt voor andere componenten in je ontwerp, perfect voor moderne, compacte beveiligingsproducten.
Grote 1/2" Sony IMX385 sensor voor superieure beeldvorming
Ervaar uitzonderlijke beeldkwaliteit dankzij de groteSony IMX385 sensorHet is...3.75 μm pixeldimensionDe camera vangt meer licht op, wat resulteert in duidelijker, gedetailleerder en minder lawaaierig video, vooral bij weinig licht.
Onverslaanbare flexibiliteit voor elke installatie
Deze module is de ultieme compatibiliteitsoplossing.selecteerbare 6-in-1-uitgangbetekent dat een enkele SKU kan worden geïntegreerd inAHD, TVI, CVI, CVBS, HD-SDI of EX-SDIVergemakkelijken van uw inventaris en het aanpakken van elk project.
Overwinnen van extreem licht en weer
120 dB breed dynamisch bereik (WDR)De geavanceerdeelektronische DEFOGDe functie snijdt digitaal door waas, mist en mist, waardoor een betrouwbaar zicht in slecht weer wordt gewaarborgd.
Eenvoudige integratie en coaxiale besturing
Controleer alle instellingen: beeldkwaliteit, WDR, privacymaskeringCoaxieel OSD-menurechtstreeks van uw compatibele DVR.RS-485de ondersteuning maakt een geavanceerde systeemcontrole mogelijk.
| Parameter | Specificatie |
|---|---|
| Model | SNQ-K3578 (EN779 + IMX385) |
| Beeldsensor | 1/2" Sony IMX385 CMOS |
| Effectieve pixels | 2.13 Megapixels (1080P) |
| Max. Resolutie/FPS | 1920x1080 @ 60fps |
| Min. Verlichting | Kleur: 0,00017Lux, B/W: 0,00008Lux (DSS ON) |
| Video-uitgang | AHD / TVI / CVI / CVBS / HD-SDI / EX-SDI |
| S/N-ratio | > 42 dB |
| Breed dynamisch bereik | Ja, 120 dB.(Off / laag / midden / hoog) |
| Defoog (DEFOG) | - Ja, dat klopt.(Off / laag / Midden / hoog) |
| Digitale geluidsreductie | 3D-DNR (af / laag / midden / hoog) |
| Dag/nacht | Automatische (ICR), kleur, B/W, externe bediening |
| Autofocus | Ja, ondersteunt gemotoriseerde lenzen |
| Privacy maskeren | Ja, tot 16 zones |
| Werkspanning | DC 12V (± 10%) < 2,5 W |
| Afmetingen van het bord | 32 mm x 32 mm x 1,6 mm |
| EX-SDI-afstand | Tot 500 m (met 75-3-kabel) |
Pakket omvat:1x SNQ-K3578 camera module, 1x kabel set (SNQ-036).
Bestel de compacte maar krachtige SNQ-K3578 vandaag nog!
| Moq: | 1 |
| Standaardverpakking: | KARTON |
| Leveringsperiode: | 7-15 werkdagen |
| Betaalmethode: | T/t |
| Leveringscapaciteit: | 2500 |
Compacte SNQ-K3578 camera modulemetSony IMX385 sensorlevert1080p/60fpsVideo. kenmerken6-in-1-uitvoer(AHD/TVI/CVI/CVBS/HD-SDI/EX-SDI),120 dB WDR,OntmistingPerfect voor ruimtebeperkte beveiligingstoepassingen.
Dit is de Lntech SNQ-K3578, een zeer geschikte encompacte 32x32mm SDI-cameramoduleHet is gebouwd rond de krachtigeSony IMX385 1/2-inch CMOS sensor, het vangt scherp1080p-resolutie bij 60 fpsOndanks de kleine afmetingen is het ongelooflijk veelzijdig.ZES verschillende video-uitgangen–AHD, TVI, CVI, CVBS, HD-SDI en EX-SDI de compatibiliteit met elk DVR-systeem te waarborgen.120dB Wide Dynamic Range (WDR), geavanceerde DEFOG en 3D-DNRDe kleine vormfactor maakt het de ideale keuze voor compacte beveiligingsapparaten, drones en ruimtebewuste OEM-toepassingen.
Ultra-compact 32x32mm ontwerp
Laat je niet misleiden door de grootte.32 x 32 mmVoetafdruk, waardoor waardevolle ruimte vrijkomt voor andere componenten in je ontwerp, perfect voor moderne, compacte beveiligingsproducten.
Grote 1/2" Sony IMX385 sensor voor superieure beeldvorming
Ervaar uitzonderlijke beeldkwaliteit dankzij de groteSony IMX385 sensorHet is...3.75 μm pixeldimensionDe camera vangt meer licht op, wat resulteert in duidelijker, gedetailleerder en minder lawaaierig video, vooral bij weinig licht.
Onverslaanbare flexibiliteit voor elke installatie
Deze module is de ultieme compatibiliteitsoplossing.selecteerbare 6-in-1-uitgangbetekent dat een enkele SKU kan worden geïntegreerd inAHD, TVI, CVI, CVBS, HD-SDI of EX-SDIVergemakkelijken van uw inventaris en het aanpakken van elk project.
Overwinnen van extreem licht en weer
120 dB breed dynamisch bereik (WDR)De geavanceerdeelektronische DEFOGDe functie snijdt digitaal door waas, mist en mist, waardoor een betrouwbaar zicht in slecht weer wordt gewaarborgd.
Eenvoudige integratie en coaxiale besturing
Controleer alle instellingen: beeldkwaliteit, WDR, privacymaskeringCoaxieel OSD-menurechtstreeks van uw compatibele DVR.RS-485de ondersteuning maakt een geavanceerde systeemcontrole mogelijk.
| Parameter | Specificatie |
|---|---|
| Model | SNQ-K3578 (EN779 + IMX385) |
| Beeldsensor | 1/2" Sony IMX385 CMOS |
| Effectieve pixels | 2.13 Megapixels (1080P) |
| Max. Resolutie/FPS | 1920x1080 @ 60fps |
| Min. Verlichting | Kleur: 0,00017Lux, B/W: 0,00008Lux (DSS ON) |
| Video-uitgang | AHD / TVI / CVI / CVBS / HD-SDI / EX-SDI |
| S/N-ratio | > 42 dB |
| Breed dynamisch bereik | Ja, 120 dB.(Off / laag / midden / hoog) |
| Defoog (DEFOG) | - Ja, dat klopt.(Off / laag / Midden / hoog) |
| Digitale geluidsreductie | 3D-DNR (af / laag / midden / hoog) |
| Dag/nacht | Automatische (ICR), kleur, B/W, externe bediening |
| Autofocus | Ja, ondersteunt gemotoriseerde lenzen |
| Privacy maskeren | Ja, tot 16 zones |
| Werkspanning | DC 12V (± 10%) < 2,5 W |
| Afmetingen van het bord | 32 mm x 32 mm x 1,6 mm |
| EX-SDI-afstand | Tot 500 m (met 75-3-kabel) |
Pakket omvat:1x SNQ-K3578 camera module, 1x kabel set (SNQ-036).
Bestel de compacte maar krachtige SNQ-K3578 vandaag nog!