| MOQ: | 1 |
| Standardowe opakowanie: | KARTON |
| Okres dostawy: | 7-15 dni roboczych |
| Metoda płatności: | T/t |
| Pojemność dostaw: | 2500 |
Uniwersalny moduł kamery SNQ-38581F!Cechy5MP czujnik Sony IMX335,120 dB WDR,Odmywanie mgły,Autofokus. Wyniki:AHD, TVI, CVI, CVBS, HD-SDI, EX-SDIIdealne do systemów bezpieczeństwa i integracji OEM.
Przyszły system monitoringu z 6 wyjściami i doskonałą wydajnością w niskim świetle
WprowadzenieSNQ-38581F, wydajnyModuł kamery o wymiarach 38x38 mmZaprojektowany dla integratorów, którzy wymagają tego, co najlepsze.Czujnik CMOS Sony IMX335 5MP, ten moduł dostarcza oszałamiająceRozdzielczość 2592x1944Jego najważniejszą cechą jest niesamowitaWyjście wideo 6 w 1¢ przełączanie się bezproblemowo międzyAHD, TVI, CVI, CVBS, HD-SDI i EX-SDIZapewniają one doskonałą kompatybilność z każdym systemem DVR.120 dB szerokiego zakresu dynamicznego (WDR), zaawansowaneOdmywanie mgły (DEFOG), oraz3D-DNR, pokonuje trudne warunki oświetlenia i pogody.AutofokusIdealny dla profesjonalnego bezpieczeństwa, monitorowania ruchu i wymagających aplikacji OEM.
Dlaczego wybrać moduł SNQ-38581F?
Pełne specyfikacje techniczne
| Parametry | Specyfikacja |
|---|---|
| Model | SNQ-38581F (EN781+IMX335) |
| Czujnik obrazu | 1/2.8" Sony IMX335 CMOS |
| Skuteczne piksele | 5.14MP(2616 ((H) x 1964 ((V)) |
| Maksymalna rozdzielczość | 2592x1944 @ 20fps, 1440P@30fps |
| Min. Oświetlenie | 0.00017Lux (kolor) / 0.00008Lux (B/W) |
| Wyjście wideo | Przełączalny: AHD / TVI / CVI / CVBS / HD-SDI / EX-SDI |
| Wskaźnik S/N | >42 dB(AGC wyłączony) |
| Szeroki zakres dynamiczny | 120 dB |
| Odmywanie mgły (DEFOG) | Tak (złączony / niski / środkowy / wysoki) |
| Redukcja hałasu cyfrowego | 3D-DNR(OFF / Niskie / Środkowe / Wysokie) |
| Dzień/noc | Automatyczne (ICR), kolorowe, B/W, zewnętrzne sterowanie |
| Autofokus | Tak, obsługa trybu automatycznego/ręcznego, inicjalizacja |
| Maskowanie prywatności | Tak, do16 stref |
| Elektryczny rolety | Automatyczne / ręczne (1/50s ~ 1/12800s) |
| Wstawienie soczewki | Poziom deski; Kompatybilny z soczewkami silnikowymi |
| Napięcie robocze | 12 V prądu stałego(± 10%) <1.6W |
| Temperatura pracy | -20°C ~ +60°C |
| Wymiary deski | 38 mm x 38 mmx 1,6 mm |
| Odległość EX-SDI | Do350 metrów(z kablem 75-3) |
Pakiet obejmuje:1x Moduł kamer SNQ-38581F.
Zamów dziś wszechstronny SNQ-38581F i zwiększ swoje rozwiązania monitorujące!
| MOQ: | 1 |
| Standardowe opakowanie: | KARTON |
| Okres dostawy: | 7-15 dni roboczych |
| Metoda płatności: | T/t |
| Pojemność dostaw: | 2500 |
Uniwersalny moduł kamery SNQ-38581F!Cechy5MP czujnik Sony IMX335,120 dB WDR,Odmywanie mgły,Autofokus. Wyniki:AHD, TVI, CVI, CVBS, HD-SDI, EX-SDIIdealne do systemów bezpieczeństwa i integracji OEM.
Przyszły system monitoringu z 6 wyjściami i doskonałą wydajnością w niskim świetle
WprowadzenieSNQ-38581F, wydajnyModuł kamery o wymiarach 38x38 mmZaprojektowany dla integratorów, którzy wymagają tego, co najlepsze.Czujnik CMOS Sony IMX335 5MP, ten moduł dostarcza oszałamiająceRozdzielczość 2592x1944Jego najważniejszą cechą jest niesamowitaWyjście wideo 6 w 1¢ przełączanie się bezproblemowo międzyAHD, TVI, CVI, CVBS, HD-SDI i EX-SDIZapewniają one doskonałą kompatybilność z każdym systemem DVR.120 dB szerokiego zakresu dynamicznego (WDR), zaawansowaneOdmywanie mgły (DEFOG), oraz3D-DNR, pokonuje trudne warunki oświetlenia i pogody.AutofokusIdealny dla profesjonalnego bezpieczeństwa, monitorowania ruchu i wymagających aplikacji OEM.
Dlaczego wybrać moduł SNQ-38581F?
Pełne specyfikacje techniczne
| Parametry | Specyfikacja |
|---|---|
| Model | SNQ-38581F (EN781+IMX335) |
| Czujnik obrazu | 1/2.8" Sony IMX335 CMOS |
| Skuteczne piksele | 5.14MP(2616 ((H) x 1964 ((V)) |
| Maksymalna rozdzielczość | 2592x1944 @ 20fps, 1440P@30fps |
| Min. Oświetlenie | 0.00017Lux (kolor) / 0.00008Lux (B/W) |
| Wyjście wideo | Przełączalny: AHD / TVI / CVI / CVBS / HD-SDI / EX-SDI |
| Wskaźnik S/N | >42 dB(AGC wyłączony) |
| Szeroki zakres dynamiczny | 120 dB |
| Odmywanie mgły (DEFOG) | Tak (złączony / niski / środkowy / wysoki) |
| Redukcja hałasu cyfrowego | 3D-DNR(OFF / Niskie / Środkowe / Wysokie) |
| Dzień/noc | Automatyczne (ICR), kolorowe, B/W, zewnętrzne sterowanie |
| Autofokus | Tak, obsługa trybu automatycznego/ręcznego, inicjalizacja |
| Maskowanie prywatności | Tak, do16 stref |
| Elektryczny rolety | Automatyczne / ręczne (1/50s ~ 1/12800s) |
| Wstawienie soczewki | Poziom deski; Kompatybilny z soczewkami silnikowymi |
| Napięcie robocze | 12 V prądu stałego(± 10%) <1.6W |
| Temperatura pracy | -20°C ~ +60°C |
| Wymiary deski | 38 mm x 38 mmx 1,6 mm |
| Odległość EX-SDI | Do350 metrów(z kablem 75-3) |
Pakiet obejmuje:1x Moduł kamer SNQ-38581F.
Zamów dziś wszechstronny SNQ-38581F i zwiększ swoje rozwiązania monitorujące!