| Moq: | 1 |
| Standaardverpakking: | KARTON |
| Leveringsperiode: | 7-15 werkdagen |
| Betaalmethode: | T/t |
| Leveringscapaciteit: | 2500 |
Versatile SNQ-38581F SDI camera module!Kenmerken5MP Sony IMX335 sensor,120 dB WDR,Ontmisting,Autofocus. Outputs:AHD, TVI, CVI, CVBS, HD-SDI, EX-SDIPerfect voor beveiligingssystemen en OEM-integratie.
Je bewakingsapparaat is toekomstbestendig met 6 uitgangen en superieure prestaties bij weinig licht
Inleiding van deSNQ-38581F, een high-performanceCamera-module van 38 x 38 mmOntworpen voor integrators die het beste eisen.Sony IMX335 5MP CMOS sensor, deze module levert verbluffendeResolutie 2592x1944Het meest opvallende kenmerk is de ongelooflijkeVideo-uitgang 6 in 1¢ naadloos wisselen tussenAHD, TVI, CVI, CVBS, HD-SDI en EX-SDIVoor de installatie van een DVR-systeem is een DVR-systeem voorzien van:120 dB breed dynamisch bereik (WDR), gevorderdDefoog (DEFOG), en3D-DNR, overwint het uitdagende licht- en weersomstandigheden.AutofocusHet is ideaal voor professionele beveiliging, verkeersbewaking en veeleisende OEM-toepassingen.
Waarom de SNQ-38581F-module kiezen?
Volledige technische specificaties
| Parameter | Specificatie |
|---|---|
| Model | SNQ-38581F (EN781+IMX335) |
| Beeldsensor | 1/2.8" Sony IMX335 CMOS |
| Effectieve pixels | 5.14MP(2616 ((H) x 1964 ((V)) |
| Maximale resolutie | 2592x1944 @ 20fps, 1440P@30fps |
| Min. Verlichting | 0.00017Lux (Kleur) / 0.00008Lux (B/W) |
| Video-uitgang | AHD / TVI / CVI / CVBS / HD-SDI / EX-SDI |
| S/N-ratio | >42 dB(AGC uitgeschakeld) |
| Breed dynamisch bereik | 120 dB |
| Defoog (DEFOG) | Ja (af / laag / midden / hoog) |
| Digitale geluidsreductie | 3D-DNR(Off / laag / midden / hoog) |
| Dag/nacht | Automatische (ICR), kleur, B/W, externe bediening |
| Autofocus | Ja, ondersteunt automatische/handmatige modus, initialisatie |
| Privacy maskeren | Ja, tot16 zones |
| Elektronisch sluiter | Automatisch / handmatig (1/50s ~ 1/12800s) |
| Lensmontage | Op bordniveau; compatibel met gemotoriseerde lenzen |
| Werkspanning | DC 12V(± 10%) <1.6W |
| Werktemperatuur | -20°C ~ +60°C |
| Afmetingen van het bord | 38 mm x 38 mmx 1,6 mm |
| EX-SDI-afstand | Tot350 meter(met 75-3-kabel) |
Pakket omvat:1x SNQ-38581F camera module.
Bestel de SNQ-38581F vandaag nog en verhoog uw bewakingsoplossingen.
| Moq: | 1 |
| Standaardverpakking: | KARTON |
| Leveringsperiode: | 7-15 werkdagen |
| Betaalmethode: | T/t |
| Leveringscapaciteit: | 2500 |
Versatile SNQ-38581F SDI camera module!Kenmerken5MP Sony IMX335 sensor,120 dB WDR,Ontmisting,Autofocus. Outputs:AHD, TVI, CVI, CVBS, HD-SDI, EX-SDIPerfect voor beveiligingssystemen en OEM-integratie.
Je bewakingsapparaat is toekomstbestendig met 6 uitgangen en superieure prestaties bij weinig licht
Inleiding van deSNQ-38581F, een high-performanceCamera-module van 38 x 38 mmOntworpen voor integrators die het beste eisen.Sony IMX335 5MP CMOS sensor, deze module levert verbluffendeResolutie 2592x1944Het meest opvallende kenmerk is de ongelooflijkeVideo-uitgang 6 in 1¢ naadloos wisselen tussenAHD, TVI, CVI, CVBS, HD-SDI en EX-SDIVoor de installatie van een DVR-systeem is een DVR-systeem voorzien van:120 dB breed dynamisch bereik (WDR), gevorderdDefoog (DEFOG), en3D-DNR, overwint het uitdagende licht- en weersomstandigheden.AutofocusHet is ideaal voor professionele beveiliging, verkeersbewaking en veeleisende OEM-toepassingen.
Waarom de SNQ-38581F-module kiezen?
Volledige technische specificaties
| Parameter | Specificatie |
|---|---|
| Model | SNQ-38581F (EN781+IMX335) |
| Beeldsensor | 1/2.8" Sony IMX335 CMOS |
| Effectieve pixels | 5.14MP(2616 ((H) x 1964 ((V)) |
| Maximale resolutie | 2592x1944 @ 20fps, 1440P@30fps |
| Min. Verlichting | 0.00017Lux (Kleur) / 0.00008Lux (B/W) |
| Video-uitgang | AHD / TVI / CVI / CVBS / HD-SDI / EX-SDI |
| S/N-ratio | >42 dB(AGC uitgeschakeld) |
| Breed dynamisch bereik | 120 dB |
| Defoog (DEFOG) | Ja (af / laag / midden / hoog) |
| Digitale geluidsreductie | 3D-DNR(Off / laag / midden / hoog) |
| Dag/nacht | Automatische (ICR), kleur, B/W, externe bediening |
| Autofocus | Ja, ondersteunt automatische/handmatige modus, initialisatie |
| Privacy maskeren | Ja, tot16 zones |
| Elektronisch sluiter | Automatisch / handmatig (1/50s ~ 1/12800s) |
| Lensmontage | Op bordniveau; compatibel met gemotoriseerde lenzen |
| Werkspanning | DC 12V(± 10%) <1.6W |
| Werktemperatuur | -20°C ~ +60°C |
| Afmetingen van het bord | 38 mm x 38 mmx 1,6 mm |
| EX-SDI-afstand | Tot350 meter(met 75-3-kabel) |
Pakket omvat:1x SNQ-38581F camera module.
Bestel de SNQ-38581F vandaag nog en verhoog uw bewakingsoplossingen.