| Μούβ: | 1 |
| Τυποποιημένη συσκευασία: | κινούμενα σχέδια |
| Περίοδος παράδοσης: | 7-15 εργάσιμες ημέρες |
| Μέθοδος πληρωμής: | T/t |
| Χωρητικότητα προμήθειας: | 2500 |
| Ειδικότητα | Αξία |
|---|---|
| Πρότυπο προϊόντος | 2971R |
| Κλειδί διαχωρισμού | Συμπληκτικός συντελεστής μορφής 38x32mm |
| Κέντρο απεικόνισης | Αισθητήρας αστρικού φωτός Sony IMX307 |
| Μέγιστη έξοδος βίντεο | 1080P Full HD |
| Μορφή εξόδου | ΑHD, TVI, CVI, EX-SDI, HD-SDI, CVBS (επιλέξιμο) |
| Πρωταρχικές λειτουργίες | Υποστήριξη αυτόματης εστίασης, ευρύ δυναμικό εύρος, απομίμηση |
| Διάμετροι του πίνακα | 38 mm (L) x 32 mm (W) |
| Στοχευμένη χρήση | Σχεδιασμοί κάμερας με περιορισμένο χώρο |
Επισκόπηση του προϊόντος
Η Lntech 2971R είναι μια τυποποιημένη, συμπαγή μονάδα κάμερας σχεδιασμένη για παρακολούθηση βίντεο υψηλής ευκρίνειας.Αυτό το μοντέλο διατηρεί την πλήρη λειτουργικότητα της σειράς 2971 αλλά είναι συσκευασμένο σε μειωμένο μέγεθος PCB μετρώντας38 χιλιοστά επί 32 χιλιοστά., παρέχοντας μεγαλύτερη ευελιξία στους μηχανικούς σχεδιασμού προϊόντων.
Βασικά χαρακτηριστικά
Οφέλη για τους ενσωματωτές
Τυπικές εφαρμογές
| Ομάδα προδιαγραφών | Λεπτομέρειες |
|---|---|
| Γενικά | |
| Αριθμός μοντέλου | 2971R |
| Διάμετροι PCB | 38 χιλιοστά x 32 χιλιοστάx 1,6 mm |
| Έκδοση PCB | Β1.0 |
| Εικόνες | |
| Αισθητήρας εικόνας | Sony IMX307 (1/2.8") |
| Απόφαση | 1920 x 1080 (1080P) |
| Μέγιστη ταχύτητα εικόνας | 120fps |
| Αποτύπωση βίντεο | |
| Υποστηριζόμενες μορφές | ΑHD, TVI, CVI, EX-SDI, HD-SDI, CVBS |
| Μέθοδος επιλογής | Εναλλακτικός διακόπτης DIP ή καρφίτζα KEY (υπολόγιστο στο λογισμικό) |
| Οθόνη & Έλεγχος | |
| Υποστήριξη ελέγχου φακού | Αυτοκινητοποιημένη εστίαση (3x/4x/8x), Αυτοκινητοποιημένη ζουμ |
| Διασύνδεση ελέγχου | Δοκιμαστικό σύστημα συναρμολογήσεων, RS485 (Συνδέτης N485) |
| Χαρακτηριστικά εικόνας | |
| Ειδικά χαρακτηριστικά | WDR, 3D-DNR, Defog, HLI, BLC, Ψηφιακό Ζουμ, Mirror, Flip |
| Ημέρα/νύχτα | Αυτόματη IR-CUT, υποστήριξη εξωτερικού αισθητήρα CDS |
| Ηλεκτρική | |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | DC 12V (μέσω συνδέσμου 4 πινών) |
| Φυσικές διεπαφές | |
| Συνδετήρες | Δυναμικό/Βίντεο, Κλειδί, IR-CUT, DC-IRIS, N485 ((RS485), CDS+IR_LED, FOCUS, ZOOM, JTAG |
Σημείωση:Η μέθοδος επιλογής της εξόδου βίντεο (DIP switch ή KEY pin) καθορίζεται σε επίπεδο firmware.
| Μούβ: | 1 |
| Τυποποιημένη συσκευασία: | κινούμενα σχέδια |
| Περίοδος παράδοσης: | 7-15 εργάσιμες ημέρες |
| Μέθοδος πληρωμής: | T/t |
| Χωρητικότητα προμήθειας: | 2500 |
| Ειδικότητα | Αξία |
|---|---|
| Πρότυπο προϊόντος | 2971R |
| Κλειδί διαχωρισμού | Συμπληκτικός συντελεστής μορφής 38x32mm |
| Κέντρο απεικόνισης | Αισθητήρας αστρικού φωτός Sony IMX307 |
| Μέγιστη έξοδος βίντεο | 1080P Full HD |
| Μορφή εξόδου | ΑHD, TVI, CVI, EX-SDI, HD-SDI, CVBS (επιλέξιμο) |
| Πρωταρχικές λειτουργίες | Υποστήριξη αυτόματης εστίασης, ευρύ δυναμικό εύρος, απομίμηση |
| Διάμετροι του πίνακα | 38 mm (L) x 32 mm (W) |
| Στοχευμένη χρήση | Σχεδιασμοί κάμερας με περιορισμένο χώρο |
Επισκόπηση του προϊόντος
Η Lntech 2971R είναι μια τυποποιημένη, συμπαγή μονάδα κάμερας σχεδιασμένη για παρακολούθηση βίντεο υψηλής ευκρίνειας.Αυτό το μοντέλο διατηρεί την πλήρη λειτουργικότητα της σειράς 2971 αλλά είναι συσκευασμένο σε μειωμένο μέγεθος PCB μετρώντας38 χιλιοστά επί 32 χιλιοστά., παρέχοντας μεγαλύτερη ευελιξία στους μηχανικούς σχεδιασμού προϊόντων.
Βασικά χαρακτηριστικά
Οφέλη για τους ενσωματωτές
Τυπικές εφαρμογές
| Ομάδα προδιαγραφών | Λεπτομέρειες |
|---|---|
| Γενικά | |
| Αριθμός μοντέλου | 2971R |
| Διάμετροι PCB | 38 χιλιοστά x 32 χιλιοστάx 1,6 mm |
| Έκδοση PCB | Β1.0 |
| Εικόνες | |
| Αισθητήρας εικόνας | Sony IMX307 (1/2.8") |
| Απόφαση | 1920 x 1080 (1080P) |
| Μέγιστη ταχύτητα εικόνας | 120fps |
| Αποτύπωση βίντεο | |
| Υποστηριζόμενες μορφές | ΑHD, TVI, CVI, EX-SDI, HD-SDI, CVBS |
| Μέθοδος επιλογής | Εναλλακτικός διακόπτης DIP ή καρφίτζα KEY (υπολόγιστο στο λογισμικό) |
| Οθόνη & Έλεγχος | |
| Υποστήριξη ελέγχου φακού | Αυτοκινητοποιημένη εστίαση (3x/4x/8x), Αυτοκινητοποιημένη ζουμ |
| Διασύνδεση ελέγχου | Δοκιμαστικό σύστημα συναρμολογήσεων, RS485 (Συνδέτης N485) |
| Χαρακτηριστικά εικόνας | |
| Ειδικά χαρακτηριστικά | WDR, 3D-DNR, Defog, HLI, BLC, Ψηφιακό Ζουμ, Mirror, Flip |
| Ημέρα/νύχτα | Αυτόματη IR-CUT, υποστήριξη εξωτερικού αισθητήρα CDS |
| Ηλεκτρική | |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | DC 12V (μέσω συνδέσμου 4 πινών) |
| Φυσικές διεπαφές | |
| Συνδετήρες | Δυναμικό/Βίντεο, Κλειδί, IR-CUT, DC-IRIS, N485 ((RS485), CDS+IR_LED, FOCUS, ZOOM, JTAG |
Σημείωση:Η μέθοδος επιλογής της εξόδου βίντεο (DIP switch ή KEY pin) καθορίζεται σε επίπεδο firmware.