| MOQ: | 1 |
| Standardowe opakowanie: | KARTON |
| Okres dostawy: | 7-15 dni roboczych |
| Metoda płatności: | T/t |
| Pojemność dostaw: | 2500 |
Lntech LN-331 na nowo definiuje miniaturyzację w technologii nadzoru.39 × 39 × 31 mmi ważą tylko50 gramów, ten ultra-kompaktowy moduł kamery zapewnia wyjątkową rozdzielczość 2MP bez uszczerbku dla funkcji.1/3" czujnik CMOS Panasonica takżeProcesor EN771TzapewnićRozdzielczość 1080P przy 30 fpsz zaawansowanymWDRa także3D-DNRZapewniamy, żeObudowa metalowa o klasyfikacji IP67zapewnia pełną ochronę środowiska,opcjonalne wsparcie POCDoskonały do zastosowań, w których przestrzeń jest kluczowa, ale wydajność nie może zostać zagrożona.
| Cechy | Specyfikacja LN-331 | Zalety |
|---|---|---|
| Wielkość i waga | 39 × 39 × 31 mm / 50 g | Najmniejszy na świecie element kształtu |
| Rozstrzygnięcie | 2MP (1080P @ 30fps) | Full HD w miniaturowym pakiecie |
| Środowiskowe | IP67 Obudowa metalowa | Maksymalna ochrona w niewielkim rozmiarze |
| Wsparcie POC | Opcjonalnie | Rozwiązanie z jednym kablem dla łatwej instalacji |
| Kluczowe cechy | WDR, 3D-DNR, cyfrowy zoom | Przedmioty zawodowe w miniaturze |
| Idealne dla | Ukryte montowanie, miniaturyzowane urządzenia | Gdzie przestrzeń jest absolutnie kluczowa |
1/ Bezkonkurencyjna miniaturyzacja
W39 × 39 × 31 mma także50 gramów, LN-331 jest jedną z najmniejszych dostępnych pełnoprawnych kamer, umożliwiając instalację w przestrzeniach, gdzie wcześniej nie było możliwości instalacji urządzeń nadzoru.
2Profesjonalne występy
Pomimo swoich rozmiarów, aparat dostarcza:
3. Znowu solidna konstrukcja
W sprawieObudowa metalowa o klasyfikacji IP67zapewnia:
4Elastyczność instalacji
| Parametry | Specyfikacja |
|---|---|
| Model | LN-331 |
| Wymiary | 39 mm × 39 mm × 31 mm |
| Waga | 50 gramów |
| Czujnik obrazu | 1/3" CMOS Panasonic |
| Procesor | EN771T + MN34227 |
| Rozstrzygnięcie | 1080P @ 30fps, 720P @ 30fps |
| Lensy | 3.7 mm |
| Wsparcie POC | Opcjonalnie |
| WDR | Wsparcie |
| 3D-DNR | Wsparcie |
| Cyfrowe powiększenie | Wsparcie |
| Menu OSD | Wsparcie |
| Wykrywanie ruchu | Wsparcie |
| Maskowanie prywatności | Wsparcie |
| HLC/BLC | Wsparcie |
| Ocena odporności na warunki pogodowe | IP67 |
| Materiały mieszkaniowe | Metal |
| Kolor | Czarne |
| Zasilanie | 12 V prądu stałego lub POC (nieobowiązkowe) |
| MOQ: | 1 |
| Standardowe opakowanie: | KARTON |
| Okres dostawy: | 7-15 dni roboczych |
| Metoda płatności: | T/t |
| Pojemność dostaw: | 2500 |
Lntech LN-331 na nowo definiuje miniaturyzację w technologii nadzoru.39 × 39 × 31 mmi ważą tylko50 gramów, ten ultra-kompaktowy moduł kamery zapewnia wyjątkową rozdzielczość 2MP bez uszczerbku dla funkcji.1/3" czujnik CMOS Panasonica takżeProcesor EN771TzapewnićRozdzielczość 1080P przy 30 fpsz zaawansowanymWDRa także3D-DNRZapewniamy, żeObudowa metalowa o klasyfikacji IP67zapewnia pełną ochronę środowiska,opcjonalne wsparcie POCDoskonały do zastosowań, w których przestrzeń jest kluczowa, ale wydajność nie może zostać zagrożona.
| Cechy | Specyfikacja LN-331 | Zalety |
|---|---|---|
| Wielkość i waga | 39 × 39 × 31 mm / 50 g | Najmniejszy na świecie element kształtu |
| Rozstrzygnięcie | 2MP (1080P @ 30fps) | Full HD w miniaturowym pakiecie |
| Środowiskowe | IP67 Obudowa metalowa | Maksymalna ochrona w niewielkim rozmiarze |
| Wsparcie POC | Opcjonalnie | Rozwiązanie z jednym kablem dla łatwej instalacji |
| Kluczowe cechy | WDR, 3D-DNR, cyfrowy zoom | Przedmioty zawodowe w miniaturze |
| Idealne dla | Ukryte montowanie, miniaturyzowane urządzenia | Gdzie przestrzeń jest absolutnie kluczowa |
1/ Bezkonkurencyjna miniaturyzacja
W39 × 39 × 31 mma także50 gramów, LN-331 jest jedną z najmniejszych dostępnych pełnoprawnych kamer, umożliwiając instalację w przestrzeniach, gdzie wcześniej nie było możliwości instalacji urządzeń nadzoru.
2Profesjonalne występy
Pomimo swoich rozmiarów, aparat dostarcza:
3. Znowu solidna konstrukcja
W sprawieObudowa metalowa o klasyfikacji IP67zapewnia:
4Elastyczność instalacji
| Parametry | Specyfikacja |
|---|---|
| Model | LN-331 |
| Wymiary | 39 mm × 39 mm × 31 mm |
| Waga | 50 gramów |
| Czujnik obrazu | 1/3" CMOS Panasonic |
| Procesor | EN771T + MN34227 |
| Rozstrzygnięcie | 1080P @ 30fps, 720P @ 30fps |
| Lensy | 3.7 mm |
| Wsparcie POC | Opcjonalnie |
| WDR | Wsparcie |
| 3D-DNR | Wsparcie |
| Cyfrowe powiększenie | Wsparcie |
| Menu OSD | Wsparcie |
| Wykrywanie ruchu | Wsparcie |
| Maskowanie prywatności | Wsparcie |
| HLC/BLC | Wsparcie |
| Ocena odporności na warunki pogodowe | IP67 |
| Materiały mieszkaniowe | Metal |
| Kolor | Czarne |
| Zasilanie | 12 V prądu stałego lub POC (nieobowiązkowe) |