| Μούβ: | 1 |
| Τυποποιημένη συσκευασία: | ΧΑΡΤΟΚΙΒΩΤΙΟ |
| Περίοδος παράδοσης: | 7-15 εργάσιμες ημέρες |
| Μέθοδος πληρωμής: | T/t |
| Χωρητικότητα προμήθειας: | 2500 |
Η LN-330 είναι μια πλήρως ολοκληρωμένη κάμερα 4K που έχει σχεδιαστεί για αξιοπιστία και υψηλή ποιότητα εικόνας σε επαγγελματικά περιβάλλοντα.Αισθητήρας CMOS 1/1.8 ιντσώνμε8.29MP ανάλυση, υποστήριξηΈκδοση 4K@60fpsμέσωHDMI και EX-SDIΜε προηγμένα χαρακτηριστικά επεξεργασίας όπως3D-DNR,Ευρύ δυναμικό εύρος, καιΔΕΦΟΓ, παρέχει καθαρό, λεπτομερές βίντεο σε ένα ευρύ φάσμα φωτισμού και περιβαλλοντικών συνθηκών.και υποστήριξη για εκτεταμένες θερμοκρασίες λειτουργίας το καθιστούν κατάλληλο για σταθερές εγκαταστάσεις και κινητή ραδιοτηλεόραση.
| Ειδικότητα | Περιγραφή |
|---|---|
| Αισθητήρας απεικόνισης | 1/1.8 " CMOS, 8,29 MP |
| Μέγιστη ανάλυση | 3840 * 2160 (4K) @ 60fps |
| Αποτύπωση βίντεο | HDMI + EX-SDI |
| Χαμηλή ευαισθησία στο φως | 00,59 lux (χρώμα), 0,33 lux (B&W) |
| Βασικά χαρακτηριστικά επεξεργασίας | 3D-DNR, WDR, DEFOG, ψηφιακό ζουμ |
| Περιβαλλοντική αξιολόγηση | -20°C έως +80°C, 0·90% RH |
| Τυπικές περιπτώσεις χρήσης | Ραδιοτηλεόραση, ζωντανά γεγονότα, παραγωγή στούντιο |
1Οπτικές και αισθητήρες
Ο αισθητήρας 1/1.8 ιντσών παρέχει μεγάλη επιφάνεια για την ανώτερη συλλογή φωτός, επιτρέποντας υψηλής ποιότητας βίντεο ακόμη και σε υπο-οπταμικό φωτισμό.Η υποστήριξη των φακών C/CS-mount με αυτόματη ίριδα επιτρέπει προσαρμοσμένη οπτική απόδοση.
2. Ευελιξία διεπαφής εξόδου
Η κάμερα παρέχει διπλή δυνατότητα εξόδου:
HDMIγια άμεση σύνδεση με οθόνες ή καταγραφείς.
Επικεφαλήςγια τη μετάδοση σήματος μεγάλων αποστάσεων σε εγκαταστάσεις εκπομπής.
3Προχωρημένη επεξεργασία εικόνας
Το ενσωματωμένο DSP υποστηρίζει:
3D-DNRγια τη μείωση του θορύβου χωρίς θολή κίνηση.
WDRγια τη διαχείριση σκηνών υψηλής αντίθεσης.
ΔΕΦΟΓγια τη βελτίωση της καθαρότητας σε υγρές ή ομίχλες συνθήκες.
Ψηφιακό ζουμγια το κούρεμα στην εικόνα χωρίς απώλεια ποιότητας.
4. Φυσικός και περιβαλλοντικός σχεδιασμός
Το συμπαγές και ανθεκτικό περίβλημα επιτρέπει την εγκατάσταση σε διάφορα περιβάλλοντα.-20°C έως +80°C, είναι κατάλληλο για εσωτερική και εξωτερική χρήση.
| Κατηγορία | Παράμετρος | Λεπτομέρειες |
|---|---|---|
| Γενικά | Σχήμα | LN-330 |
| Αισθητήρας | 1/1.8 " CMOS | |
| Απόφαση | 8.29 MP (3840*2160) | |
| Βίντεο | Αποδόσεις | HDMI, EX-SDI |
| Ποσοστό καρέ | 60/50/30/25fps (4K/1080p) | |
| Στήλη φακού | C-CS αυτόματη ίριδα | |
| Εικόνα | Μίν. Φωτισμός | 00,59 lux (χρώμα), 0,33 lux (B&W) |
| Απαγορεύεται η αναφορά | 3D-DNR (Εκκλεισμένος/Λιγός/Μέσα/Υψηλός) | |
| WDR | Υποστηριζόμενη | |
| ΔΕΦΟΓ | Υποστηριζόμενη | |
| Ηλεκτρική | Ηλεκτρική τροφοδοσία | Συνεχή 12V ±10% |
| Κατανάλωση ενέργειας | 620mA | |
| Μηχανικές | Μέγεθος | 73mm * 71mm * 140mm |
| Βάρος | 00,42 κιλά | |
| Εργασιακή θερμοκρασία | -20°C έως +80°C |
| Μούβ: | 1 |
| Τυποποιημένη συσκευασία: | ΧΑΡΤΟΚΙΒΩΤΙΟ |
| Περίοδος παράδοσης: | 7-15 εργάσιμες ημέρες |
| Μέθοδος πληρωμής: | T/t |
| Χωρητικότητα προμήθειας: | 2500 |
Η LN-330 είναι μια πλήρως ολοκληρωμένη κάμερα 4K που έχει σχεδιαστεί για αξιοπιστία και υψηλή ποιότητα εικόνας σε επαγγελματικά περιβάλλοντα.Αισθητήρας CMOS 1/1.8 ιντσώνμε8.29MP ανάλυση, υποστήριξηΈκδοση 4K@60fpsμέσωHDMI και EX-SDIΜε προηγμένα χαρακτηριστικά επεξεργασίας όπως3D-DNR,Ευρύ δυναμικό εύρος, καιΔΕΦΟΓ, παρέχει καθαρό, λεπτομερές βίντεο σε ένα ευρύ φάσμα φωτισμού και περιβαλλοντικών συνθηκών.και υποστήριξη για εκτεταμένες θερμοκρασίες λειτουργίας το καθιστούν κατάλληλο για σταθερές εγκαταστάσεις και κινητή ραδιοτηλεόραση.
| Ειδικότητα | Περιγραφή |
|---|---|
| Αισθητήρας απεικόνισης | 1/1.8 " CMOS, 8,29 MP |
| Μέγιστη ανάλυση | 3840 * 2160 (4K) @ 60fps |
| Αποτύπωση βίντεο | HDMI + EX-SDI |
| Χαμηλή ευαισθησία στο φως | 00,59 lux (χρώμα), 0,33 lux (B&W) |
| Βασικά χαρακτηριστικά επεξεργασίας | 3D-DNR, WDR, DEFOG, ψηφιακό ζουμ |
| Περιβαλλοντική αξιολόγηση | -20°C έως +80°C, 0·90% RH |
| Τυπικές περιπτώσεις χρήσης | Ραδιοτηλεόραση, ζωντανά γεγονότα, παραγωγή στούντιο |
1Οπτικές και αισθητήρες
Ο αισθητήρας 1/1.8 ιντσών παρέχει μεγάλη επιφάνεια για την ανώτερη συλλογή φωτός, επιτρέποντας υψηλής ποιότητας βίντεο ακόμη και σε υπο-οπταμικό φωτισμό.Η υποστήριξη των φακών C/CS-mount με αυτόματη ίριδα επιτρέπει προσαρμοσμένη οπτική απόδοση.
2. Ευελιξία διεπαφής εξόδου
Η κάμερα παρέχει διπλή δυνατότητα εξόδου:
HDMIγια άμεση σύνδεση με οθόνες ή καταγραφείς.
Επικεφαλήςγια τη μετάδοση σήματος μεγάλων αποστάσεων σε εγκαταστάσεις εκπομπής.
3Προχωρημένη επεξεργασία εικόνας
Το ενσωματωμένο DSP υποστηρίζει:
3D-DNRγια τη μείωση του θορύβου χωρίς θολή κίνηση.
WDRγια τη διαχείριση σκηνών υψηλής αντίθεσης.
ΔΕΦΟΓγια τη βελτίωση της καθαρότητας σε υγρές ή ομίχλες συνθήκες.
Ψηφιακό ζουμγια το κούρεμα στην εικόνα χωρίς απώλεια ποιότητας.
4. Φυσικός και περιβαλλοντικός σχεδιασμός
Το συμπαγές και ανθεκτικό περίβλημα επιτρέπει την εγκατάσταση σε διάφορα περιβάλλοντα.-20°C έως +80°C, είναι κατάλληλο για εσωτερική και εξωτερική χρήση.
| Κατηγορία | Παράμετρος | Λεπτομέρειες |
|---|---|---|
| Γενικά | Σχήμα | LN-330 |
| Αισθητήρας | 1/1.8 " CMOS | |
| Απόφαση | 8.29 MP (3840*2160) | |
| Βίντεο | Αποδόσεις | HDMI, EX-SDI |
| Ποσοστό καρέ | 60/50/30/25fps (4K/1080p) | |
| Στήλη φακού | C-CS αυτόματη ίριδα | |
| Εικόνα | Μίν. Φωτισμός | 00,59 lux (χρώμα), 0,33 lux (B&W) |
| Απαγορεύεται η αναφορά | 3D-DNR (Εκκλεισμένος/Λιγός/Μέσα/Υψηλός) | |
| WDR | Υποστηριζόμενη | |
| ΔΕΦΟΓ | Υποστηριζόμενη | |
| Ηλεκτρική | Ηλεκτρική τροφοδοσία | Συνεχή 12V ±10% |
| Κατανάλωση ενέργειας | 620mA | |
| Μηχανικές | Μέγεθος | 73mm * 71mm * 140mm |
| Βάρος | 00,42 κιλά | |
| Εργασιακή θερμοκρασία | -20°C έως +80°C |