| Μούβ: | 1 |
| Τυποποιημένη συσκευασία: | ΧΑΡΤΟΚΙΒΩΤΙΟ |
| Περίοδος παράδοσης: | 7-15 εργάσιμες ημέρες |
| Μέθοδος πληρωμής: | T/t |
| Χωρητικότητα προμήθειας: | 2500 |
Βιώστε τη διαφορά που κάνει ένας επεξεργαστής υψηλού επιπέδου: Ασύγκριτη καθαρότητα εικόνας και λεπτομέρεια σε 1080P
Παρουσιάζουμε το Lntech SNQ-3581C, το αποκορύφωμα της σειράς μας συσσωρευτικών SDI μονάδων κάμερας.Δύο στρώσεις 30 mm κυκλικής πλακέταςκαι εξαιρετικά1/1.8 ιντσών Sony IMX385 STARVISTMΤο SNQ-3581C είναι εξοπλισμένο με την προηγμένη τεχνολογίαEN781F Πλατφόρμα επεξεργασίας σήματος∙ ένα DSP σχεδιασμένο για4K UHD ανάλυσηΑυτό σημαίνει ότι κάθε καρέ της θαυμάσιας1080p Full HD βίντεοΕπεξεργάζεται με άφθονη ισχύ και χώρο για το κεφάλι, με αποτέλεσμα απαράμιλλη σαφήνεια εικόνας, ακρίβεια χρώματος και μείωση θορύβου.Αν απαιτείτε την απόλυτη καλύτερη δυνατή ποιότητα εικόνας από ένα σύστημα 1080P, με κάθε λεπτομέρεια να παρουσιάζεται άψογα στο60 πλάνα ανά δευτερόλεπτο, το SNQ-3581C είναι η οριστική επιλογή σας.
| Ειδικότητα | Ειδικότητα SNQ-3581C | Γιατί έχει σημασία; |
|---|---|---|
| Σχεδιασμός | Δύο στρώσεις στοιβαγμένες: 2x Ø 30mm κυκλικές σανίδες | Βελτιωμένη ακεραιότητα σήματος, συμπαγές όγκος |
| Αισθητήρας | 1/1.8 " Sony IMX385 | Υψηλότερη συλλογή φωτός & δυναμικό εύρος |
| Κέντρο επεξεργασίας | EN781F DSP (4K UHD πλατφόρμα) | Προνομιακό χαρακτηριστικό:Επεξεργάζεται 1080P με τεράστιο επιπλέον κόστος για άθικτη ποιότητα εικόνας |
| Έκδοση & Απόδοση | 1080P @ 60fps" Αστροφωτισμός, χαμηλό φως " | Κίνηση υγρών και εξαιρετική σαφήνεια σε χαμηλό φωτισμό |
| Κλειδί διαχωρισμού | Επεξεργασία βαθμού 4K σε ροή 1080P | Ακαταμάχητη καθαρότητα εικόνας, λεπτομέρειες και ακρίβεια χρώματος |
| Καλύτερα για | Επαγγελματίες, Πρωταθλητές OEM | Εφαρμογές στις οποίες η ποιότητα εικόνας έχει την πρώτη προτεραιότητα |
1. 4K UHD επεξεργαστική ισχύς για άψογη 1080P
Αυτή είναι η καρδιά του SNQ-3581C.EN781F DSP∙ ένας επεξεργαστής σχεδιασμένος για την ανάλυση 4K ∙ για να χειριστεί μια ροή βίντεο 1080P, παρέχουμε τεράστιο χώρο επεξεργασίας.
Εξαιρετική καθαρότητα εικόνας:Σύνθετοι αλγόριθμοι για 3DNR, WDR και Defog λειτουργούν με μέγιστη αποτελεσματικότητα, παράγοντας μια καθαρότερη, πιο καθαρή εικόνα με ελάχιστα τεχνητά στοιχεία.
Βελτιωμένα χρώματα και λεπτομέρειες:Το ισχυρό DSP μπορεί να εφαρμόσει πιο εξελιγμένη διόρθωση χρώματος και βελτίωση άκρων, εξάγοντας κάθε λεπτομέρεια από τον αισθητήρα.
Τεχνικά χαρακτηριστικά για το μέλλον:Η πλατφόρμα υποστηρίζει προηγμένα χαρακτηριστικά και μπορεί να χειριστεί πιο περίπλοκες ρυθμίσεις εικόνας.
2Μεγάλος αισθητήρας 1/1.8 ιντσών για απόλυτη λήψη φωτός.
ΗSony IMX385Ο αισθητήρας είναι ένα αριστούργημα.Οπτικό μορφότυπο 1/1,8 ιντσώνκαι τα 3,75μm pixel απορροφούν τεράστιες ποσότητες φωτός, συνεργαζόμενοι με το ισχυρό DSP για να επιτύχουν φαινομενικάΔυναμικότητα σε χαμηλό φωτισμό σε επίπεδο αστέρακαι ένα ευρύ δυναμικό εύρος που συλλαμβάνει και τις σκιές και τα φώτα με ευκολία.
3. Καινοτόμο σχεδιασμό στοιβαγμένων για την ακεραιότητα του σήματος
ΗΔύο στρώσεις στοιβαγμένων κυκλικών σχεδίωνΔιαχωρίζει φυσικά το ευαίσθητο κύκλωμα του αναλογικού αισθητήρα από τον ισχυρό ψηφιακό επεξεργαστή, μειώνοντας σημαντικά τον ηλεκτρονικό θόρυβο και την διασταυρούμενη ομιλία.Αυτό το καθαρό υπόστρωμα επιτρέπει το σήμα υψηλής ποιότητας από τον αισθητήρα να τελειοποιηθεί από το EN781F DSP χωρίς υποβάθμιση.
4. ρευστό 60fps Απόδοση για απαιτητικές εφαρμογές
Καταγράψτε κρίσιμες λεπτομέρειες χωρίς θολή κίνηση.60 πλάνα ανά δευτερόλεπτοΗ έξοδος είναι απαραίτητη για εφαρμογές υψηλής ταχύτητας όπως η επιστημονική έρευνα, η παρακολούθηση της κυκλοφορίας και η βιομηχανική αυτοματοποίηση, εξασφαλίζοντας ότι κάθε στιγμή καταγράφεται με κρυστάλλινη σαφήνεια.
| Παράμετρος | Προδιαγραφές |
|---|---|
| Σχήμα | ΣΥΡΙΖΑ |
| Πλατφόρμα επεξεργασίας | Προηγμένη EN781F DSP (4K UHD Capable) |
| Σχεδιασμός και μέγεθος PCB | Δύο στρώσεις στοιβαγμένες: 2x Ø 30mm κυκλικές σανίδες |
| Αισθητήρας εικόνας | 1/1.8 " Sony IMX385 STARVIS CMOS |
| Αποτελεσματικά Pixels | 1845 ((H) x 1097 ((V) (περίπου 2,13 Megapixels) |
| Σύστημα σάρωσης | Προοδευτικό |
| Ανάλυση και ρυθμός καρέ | 1080P (1920x1080) @ 60fps |
| Αποτύπωση βίντεο | Ταυτόχρονα: EX-SDI (1080P) + CVBS |
| Στήλη φακού | Επίπεδο επιφάνειας (στην επάνω κυκλική επιφάνεια) |
| Ευρύ δυναμικό εύρος | - Ναι, ναι.(Αποκλεισμός / χαμηλή / μεσαία / υψηλή) |
| Επενδύσεις | - Ναι, ναι.(Απενεργοποιείται) |
| Ψηφιακή μείωση θορύβου | Προηγμένη 3D-DNR(Απο / χαμηλά / Μέσα / υψηλά) |
| Ημέρα/νύχτα | Αυτοκίνητο (ICR), χρώμα, B/W, εξωτερικό έλεγχο |
| Ειδική σημείωση | Απαιτεί προσαρμοσμένη στερέωση σχεδιασμένη για το στοιβαγμένο κυκλικό σχήμα. |
Το πακέτο περιλαμβάνει:1x Μονάδα κάμερας SNQ-3581C, 1x Σύνολο καλωδίων.
Επιλέξτε το SNQ-3581C με επεξεργασία 4K.
| Μούβ: | 1 |
| Τυποποιημένη συσκευασία: | ΧΑΡΤΟΚΙΒΩΤΙΟ |
| Περίοδος παράδοσης: | 7-15 εργάσιμες ημέρες |
| Μέθοδος πληρωμής: | T/t |
| Χωρητικότητα προμήθειας: | 2500 |
Βιώστε τη διαφορά που κάνει ένας επεξεργαστής υψηλού επιπέδου: Ασύγκριτη καθαρότητα εικόνας και λεπτομέρεια σε 1080P
Παρουσιάζουμε το Lntech SNQ-3581C, το αποκορύφωμα της σειράς μας συσσωρευτικών SDI μονάδων κάμερας.Δύο στρώσεις 30 mm κυκλικής πλακέταςκαι εξαιρετικά1/1.8 ιντσών Sony IMX385 STARVISTMΤο SNQ-3581C είναι εξοπλισμένο με την προηγμένη τεχνολογίαEN781F Πλατφόρμα επεξεργασίας σήματος∙ ένα DSP σχεδιασμένο για4K UHD ανάλυσηΑυτό σημαίνει ότι κάθε καρέ της θαυμάσιας1080p Full HD βίντεοΕπεξεργάζεται με άφθονη ισχύ και χώρο για το κεφάλι, με αποτέλεσμα απαράμιλλη σαφήνεια εικόνας, ακρίβεια χρώματος και μείωση θορύβου.Αν απαιτείτε την απόλυτη καλύτερη δυνατή ποιότητα εικόνας από ένα σύστημα 1080P, με κάθε λεπτομέρεια να παρουσιάζεται άψογα στο60 πλάνα ανά δευτερόλεπτο, το SNQ-3581C είναι η οριστική επιλογή σας.
| Ειδικότητα | Ειδικότητα SNQ-3581C | Γιατί έχει σημασία; |
|---|---|---|
| Σχεδιασμός | Δύο στρώσεις στοιβαγμένες: 2x Ø 30mm κυκλικές σανίδες | Βελτιωμένη ακεραιότητα σήματος, συμπαγές όγκος |
| Αισθητήρας | 1/1.8 " Sony IMX385 | Υψηλότερη συλλογή φωτός & δυναμικό εύρος |
| Κέντρο επεξεργασίας | EN781F DSP (4K UHD πλατφόρμα) | Προνομιακό χαρακτηριστικό:Επεξεργάζεται 1080P με τεράστιο επιπλέον κόστος για άθικτη ποιότητα εικόνας |
| Έκδοση & Απόδοση | 1080P @ 60fps" Αστροφωτισμός, χαμηλό φως " | Κίνηση υγρών και εξαιρετική σαφήνεια σε χαμηλό φωτισμό |
| Κλειδί διαχωρισμού | Επεξεργασία βαθμού 4K σε ροή 1080P | Ακαταμάχητη καθαρότητα εικόνας, λεπτομέρειες και ακρίβεια χρώματος |
| Καλύτερα για | Επαγγελματίες, Πρωταθλητές OEM | Εφαρμογές στις οποίες η ποιότητα εικόνας έχει την πρώτη προτεραιότητα |
1. 4K UHD επεξεργαστική ισχύς για άψογη 1080P
Αυτή είναι η καρδιά του SNQ-3581C.EN781F DSP∙ ένας επεξεργαστής σχεδιασμένος για την ανάλυση 4K ∙ για να χειριστεί μια ροή βίντεο 1080P, παρέχουμε τεράστιο χώρο επεξεργασίας.
Εξαιρετική καθαρότητα εικόνας:Σύνθετοι αλγόριθμοι για 3DNR, WDR και Defog λειτουργούν με μέγιστη αποτελεσματικότητα, παράγοντας μια καθαρότερη, πιο καθαρή εικόνα με ελάχιστα τεχνητά στοιχεία.
Βελτιωμένα χρώματα και λεπτομέρειες:Το ισχυρό DSP μπορεί να εφαρμόσει πιο εξελιγμένη διόρθωση χρώματος και βελτίωση άκρων, εξάγοντας κάθε λεπτομέρεια από τον αισθητήρα.
Τεχνικά χαρακτηριστικά για το μέλλον:Η πλατφόρμα υποστηρίζει προηγμένα χαρακτηριστικά και μπορεί να χειριστεί πιο περίπλοκες ρυθμίσεις εικόνας.
2Μεγάλος αισθητήρας 1/1.8 ιντσών για απόλυτη λήψη φωτός.
ΗSony IMX385Ο αισθητήρας είναι ένα αριστούργημα.Οπτικό μορφότυπο 1/1,8 ιντσώνκαι τα 3,75μm pixel απορροφούν τεράστιες ποσότητες φωτός, συνεργαζόμενοι με το ισχυρό DSP για να επιτύχουν φαινομενικάΔυναμικότητα σε χαμηλό φωτισμό σε επίπεδο αστέρακαι ένα ευρύ δυναμικό εύρος που συλλαμβάνει και τις σκιές και τα φώτα με ευκολία.
3. Καινοτόμο σχεδιασμό στοιβαγμένων για την ακεραιότητα του σήματος
ΗΔύο στρώσεις στοιβαγμένων κυκλικών σχεδίωνΔιαχωρίζει φυσικά το ευαίσθητο κύκλωμα του αναλογικού αισθητήρα από τον ισχυρό ψηφιακό επεξεργαστή, μειώνοντας σημαντικά τον ηλεκτρονικό θόρυβο και την διασταυρούμενη ομιλία.Αυτό το καθαρό υπόστρωμα επιτρέπει το σήμα υψηλής ποιότητας από τον αισθητήρα να τελειοποιηθεί από το EN781F DSP χωρίς υποβάθμιση.
4. ρευστό 60fps Απόδοση για απαιτητικές εφαρμογές
Καταγράψτε κρίσιμες λεπτομέρειες χωρίς θολή κίνηση.60 πλάνα ανά δευτερόλεπτοΗ έξοδος είναι απαραίτητη για εφαρμογές υψηλής ταχύτητας όπως η επιστημονική έρευνα, η παρακολούθηση της κυκλοφορίας και η βιομηχανική αυτοματοποίηση, εξασφαλίζοντας ότι κάθε στιγμή καταγράφεται με κρυστάλλινη σαφήνεια.
| Παράμετρος | Προδιαγραφές |
|---|---|
| Σχήμα | ΣΥΡΙΖΑ |
| Πλατφόρμα επεξεργασίας | Προηγμένη EN781F DSP (4K UHD Capable) |
| Σχεδιασμός και μέγεθος PCB | Δύο στρώσεις στοιβαγμένες: 2x Ø 30mm κυκλικές σανίδες |
| Αισθητήρας εικόνας | 1/1.8 " Sony IMX385 STARVIS CMOS |
| Αποτελεσματικά Pixels | 1845 ((H) x 1097 ((V) (περίπου 2,13 Megapixels) |
| Σύστημα σάρωσης | Προοδευτικό |
| Ανάλυση και ρυθμός καρέ | 1080P (1920x1080) @ 60fps |
| Αποτύπωση βίντεο | Ταυτόχρονα: EX-SDI (1080P) + CVBS |
| Στήλη φακού | Επίπεδο επιφάνειας (στην επάνω κυκλική επιφάνεια) |
| Ευρύ δυναμικό εύρος | - Ναι, ναι.(Αποκλεισμός / χαμηλή / μεσαία / υψηλή) |
| Επενδύσεις | - Ναι, ναι.(Απενεργοποιείται) |
| Ψηφιακή μείωση θορύβου | Προηγμένη 3D-DNR(Απο / χαμηλά / Μέσα / υψηλά) |
| Ημέρα/νύχτα | Αυτοκίνητο (ICR), χρώμα, B/W, εξωτερικό έλεγχο |
| Ειδική σημείωση | Απαιτεί προσαρμοσμένη στερέωση σχεδιασμένη για το στοιβαγμένο κυκλικό σχήμα. |
Το πακέτο περιλαμβάνει:1x Μονάδα κάμερας SNQ-3581C, 1x Σύνολο καλωδίων.
Επιλέξτε το SNQ-3581C με επεξεργασία 4K.