| Μούβ: | 1 |
| Τυποποιημένη συσκευασία: | ΧΑΡΤΟΚΙΒΩΤΙΟ |
| Περίοδος παράδοσης: | 7-15 εργάσιμες ημέρες |
| Μέθοδος πληρωμής: | T/t |
| Χωρητικότητα προμήθειας: | 2500 |
Η απόλυτη λύση συμπαγής απεικόνισης για περιορισμένες και διακριτές εφαρμογές χώρου
Παρουσιάζουμε την Lntech SNQ-2978C, τον ισχυρό και ευέλικτο πυρήνα της σειράς 2978 τώρα σε μια εξαιρετικά συμπαγή30 mm κυκλικήΗ συσκευασία έχει την ίδια υψηλή απόδοση.Sony IMX290 STARVISTMΤο μικρότερο αυτό μοντέλο προσφέρει εντυπωσιακό1080p Full HD βίντεο σε 60fpsκαι εξαιρετικάΔυναμικότητα σε χαμηλό φωτισμό σε επίπεδο αστέραΤο βασικό της χαρακτηριστικό παραμένειταυτόχρονη έξοδος SDI και CVBSΣχεδιασμένο για εφαρμογές όπου ο χώρος είναι πολύ περιορισμένος, το SNQ-2978C είναι η ιδανική επιλογή για διακριτική ασφάλεια.συμπαγή εμπορικά προϊόντα, drones, και κάθε έργο που απαιτεί έναν ισχυρό αλλά απίστευτα μικρό πυρήνα απεικόνισης.
| Ειδικότητα | Ειδικότητα SNQ-2978C | Ιδανική εφαρμογή |
|---|---|---|
| Φόρμα | Διάμετρος 30 mm (κύκλος) | Μικροσκοπικές, διακριτικές συσκευές με περιορισμένο χώρο |
| Αισθητήρας & Απόδοση | Sony IMX290,1080P @ 60fps, 0,00008Lux | Πίεση υψηλής ταχύτηταςσε Compact Spaces |
| Κλειδί διαχωρισμού | Διπλή έξοδος: SDI + CVBSσε έναΜινιατούριο μέγεθος | Υβριδικά συστήματαΧρειαζόμαστε ένα μικροσκοπικό αποτύπωμα. |
| Βίντεο εξόδους | Επικεφαλής(Ψηφιακό) +Επενδύσεις(Αναλόγος) | Προφανής για το μέλλον ποιότητα + συμβατότητα με παλαιότερες τεχνολογίες |
| Έλεγχος φακού | Σταθερός ή DC-Iris φακός(Χωρίς αυτόματη εστίαση) | Αποδοτικές, Σταθερές Σκηνές |
| Πρωτογενής περίπτωση χρήσης | Μίνι κάμερες, διακριτική ασφάλεια, ενσωματωμένα συστήματα | Ενσωματωτές που χρειάζονται απόδοση σε ένα μικρό πακέτο |
1Υπερ-σύνθετο 30mm κυκλικό σχεδιασμό
Ελευθερώσου από τους περιορισμούς του μεγέθους.30 mm κυκλικές PCBΟ σχεδιασμός επιτρέπει την ενσωμάτωση σε απίστευτα μικρές και διακριτικές δομές όπου οι τυποποιημένες σανίδες 38mm απλά δεν χωρούν.Αυτό ανοίγει νέες δυνατότητες για το σχεδιασμό προϊόντων και τις εφαρμογές μυστικής παρακολούθησης.
2Πλήρης απόδοση σε ένα μικρό πακέτο.
Το SNQ-2978C προσφέρει τις ίδιες επιδόσεις με τα μεγαλύτερα αντίπαλα του:
3Απλοποιημένη και αξιόπιστη ολοκλήρωση
Η απουσία μηχανικής αυτόματης εστίασης κάνει αυτή τη μονάδα απίστευτα αξιόπιστη και απλή στην ενσωμάτωση.με σταθερή εστίασηγια μια ισχυρή λύση, ιδανική για σταθερές σκηνές και μικρογραφίες.
4Σχεδιασμένο για σύγχρονες εφαρμογές.
Αυτή η μονάδα είναι ιδανική για συσκευές επόμενης γενιάς:
| Παράμετρος | Προδιαγραφές |
|---|---|
| Σχήμα | SNQ-2978C |
| Σχήμα και μέγεθος του πίνακα | Στρογγυλή, διάμετρος 30 mm |
| Αισθητήρας εικόνας | 1/2.8 " Sony IMX290 STARVIS CMOS |
| Αποτελεσματικά Pixels | 1945 ((H) x 1109 ((V) (περίπου 2,12 Megapixels) |
| Σύστημα σάρωσης | Προοδευτικό |
| Ανάλυση και ρυθμός καρέ | 1080P (1920x1080) @ 60fps |
| Μίν. Φωτισμός | Χρώμα:0.00008Lux (DSS ON) |
| Αποτύπωση βίντεο | Ταυτόχρονα: EX-SDI (1080P) + CVBS |
| Στήλη φακού | Επίπεδο διοικητικού συμβουλίου: συμβατό με:Καθορισμένη ίριδα ή DC-Ιρίδαφακοί |
| Αυτοσκόπηση | - Όχι, όχι.(Υποστηρίζει σταθερή εστίαση ή χειροκίνητη εστίαση φακών) |
| Ευρύ δυναμικό εύρος | - Ναι, ναι.(Αποκλεισμός / χαμηλή / μεσαία / υψηλή) |
| Επενδύσεις | - Ναι, ναι.(Αποκλεισμός / χαμηλή / μεσαία / υψηλή) |
| Ψηφιακή μείωση θορύβου | 3D-DNR(Αποκλεισμός / χαμηλή / μεσαία / υψηλή) |
| Ημέρα/νύχτα | Αυτοκίνητο (ICR), χρώμα, B/W, εξωτερικό έλεγχο |
| Δραστηριακή τάση | Συνεχή 12V (± 10%) |
| Διάμετροι του πίνακα | Ø 30 mm(Διάμετρος) |
Το πακέτο περιλαμβάνει:1 μονάδα κάμερας SNQ-2978C, 1 σύνολο καλωδίων.
Σκεφτείτε μικρά, πιάστε μεγάλα, παραγγείλετε το μίνι SNQ-2978C σήμερα!
| Μούβ: | 1 |
| Τυποποιημένη συσκευασία: | ΧΑΡΤΟΚΙΒΩΤΙΟ |
| Περίοδος παράδοσης: | 7-15 εργάσιμες ημέρες |
| Μέθοδος πληρωμής: | T/t |
| Χωρητικότητα προμήθειας: | 2500 |
Η απόλυτη λύση συμπαγής απεικόνισης για περιορισμένες και διακριτές εφαρμογές χώρου
Παρουσιάζουμε την Lntech SNQ-2978C, τον ισχυρό και ευέλικτο πυρήνα της σειράς 2978 τώρα σε μια εξαιρετικά συμπαγή30 mm κυκλικήΗ συσκευασία έχει την ίδια υψηλή απόδοση.Sony IMX290 STARVISTMΤο μικρότερο αυτό μοντέλο προσφέρει εντυπωσιακό1080p Full HD βίντεο σε 60fpsκαι εξαιρετικάΔυναμικότητα σε χαμηλό φωτισμό σε επίπεδο αστέραΤο βασικό της χαρακτηριστικό παραμένειταυτόχρονη έξοδος SDI και CVBSΣχεδιασμένο για εφαρμογές όπου ο χώρος είναι πολύ περιορισμένος, το SNQ-2978C είναι η ιδανική επιλογή για διακριτική ασφάλεια.συμπαγή εμπορικά προϊόντα, drones, και κάθε έργο που απαιτεί έναν ισχυρό αλλά απίστευτα μικρό πυρήνα απεικόνισης.
| Ειδικότητα | Ειδικότητα SNQ-2978C | Ιδανική εφαρμογή |
|---|---|---|
| Φόρμα | Διάμετρος 30 mm (κύκλος) | Μικροσκοπικές, διακριτικές συσκευές με περιορισμένο χώρο |
| Αισθητήρας & Απόδοση | Sony IMX290,1080P @ 60fps, 0,00008Lux | Πίεση υψηλής ταχύτηταςσε Compact Spaces |
| Κλειδί διαχωρισμού | Διπλή έξοδος: SDI + CVBSσε έναΜινιατούριο μέγεθος | Υβριδικά συστήματαΧρειαζόμαστε ένα μικροσκοπικό αποτύπωμα. |
| Βίντεο εξόδους | Επικεφαλής(Ψηφιακό) +Επενδύσεις(Αναλόγος) | Προφανής για το μέλλον ποιότητα + συμβατότητα με παλαιότερες τεχνολογίες |
| Έλεγχος φακού | Σταθερός ή DC-Iris φακός(Χωρίς αυτόματη εστίαση) | Αποδοτικές, Σταθερές Σκηνές |
| Πρωτογενής περίπτωση χρήσης | Μίνι κάμερες, διακριτική ασφάλεια, ενσωματωμένα συστήματα | Ενσωματωτές που χρειάζονται απόδοση σε ένα μικρό πακέτο |
1Υπερ-σύνθετο 30mm κυκλικό σχεδιασμό
Ελευθερώσου από τους περιορισμούς του μεγέθους.30 mm κυκλικές PCBΟ σχεδιασμός επιτρέπει την ενσωμάτωση σε απίστευτα μικρές και διακριτικές δομές όπου οι τυποποιημένες σανίδες 38mm απλά δεν χωρούν.Αυτό ανοίγει νέες δυνατότητες για το σχεδιασμό προϊόντων και τις εφαρμογές μυστικής παρακολούθησης.
2Πλήρης απόδοση σε ένα μικρό πακέτο.
Το SNQ-2978C προσφέρει τις ίδιες επιδόσεις με τα μεγαλύτερα αντίπαλα του:
3Απλοποιημένη και αξιόπιστη ολοκλήρωση
Η απουσία μηχανικής αυτόματης εστίασης κάνει αυτή τη μονάδα απίστευτα αξιόπιστη και απλή στην ενσωμάτωση.με σταθερή εστίασηγια μια ισχυρή λύση, ιδανική για σταθερές σκηνές και μικρογραφίες.
4Σχεδιασμένο για σύγχρονες εφαρμογές.
Αυτή η μονάδα είναι ιδανική για συσκευές επόμενης γενιάς:
| Παράμετρος | Προδιαγραφές |
|---|---|
| Σχήμα | SNQ-2978C |
| Σχήμα και μέγεθος του πίνακα | Στρογγυλή, διάμετρος 30 mm |
| Αισθητήρας εικόνας | 1/2.8 " Sony IMX290 STARVIS CMOS |
| Αποτελεσματικά Pixels | 1945 ((H) x 1109 ((V) (περίπου 2,12 Megapixels) |
| Σύστημα σάρωσης | Προοδευτικό |
| Ανάλυση και ρυθμός καρέ | 1080P (1920x1080) @ 60fps |
| Μίν. Φωτισμός | Χρώμα:0.00008Lux (DSS ON) |
| Αποτύπωση βίντεο | Ταυτόχρονα: EX-SDI (1080P) + CVBS |
| Στήλη φακού | Επίπεδο διοικητικού συμβουλίου: συμβατό με:Καθορισμένη ίριδα ή DC-Ιρίδαφακοί |
| Αυτοσκόπηση | - Όχι, όχι.(Υποστηρίζει σταθερή εστίαση ή χειροκίνητη εστίαση φακών) |
| Ευρύ δυναμικό εύρος | - Ναι, ναι.(Αποκλεισμός / χαμηλή / μεσαία / υψηλή) |
| Επενδύσεις | - Ναι, ναι.(Αποκλεισμός / χαμηλή / μεσαία / υψηλή) |
| Ψηφιακή μείωση θορύβου | 3D-DNR(Αποκλεισμός / χαμηλή / μεσαία / υψηλή) |
| Ημέρα/νύχτα | Αυτοκίνητο (ICR), χρώμα, B/W, εξωτερικό έλεγχο |
| Δραστηριακή τάση | Συνεχή 12V (± 10%) |
| Διάμετροι του πίνακα | Ø 30 mm(Διάμετρος) |
Το πακέτο περιλαμβάνει:1 μονάδα κάμερας SNQ-2978C, 1 σύνολο καλωδίων.
Σκεφτείτε μικρά, πιάστε μεγάλα, παραγγείλετε το μίνι SNQ-2978C σήμερα!