| Μούβ: | 1 |
| Τυποποιημένη συσκευασία: | ΧΑΡΤΟΚΙΒΩΤΙΟ |
| Περίοδος παράδοσης: | 7-15 εργάσιμες ημέρες |
| Μέθοδος πληρωμής: | T/t |
| Χωρητικότητα προμήθειας: | 2500 |
Βιώστε εικόνες υψηλής ευκρίνειας με προηγμένο αισθητήρα Sony IMX335 και ισχυρό σύνολο χαρακτηριστικών
Η Lntech LN-802 είναι μια υψηλής απόδοσης μονάδα κάμερας σχεδιασμένη για τους ολοκληρωτές και τους OEM που απαιτούν εξαιρετική ποιότητα εικόνας και ευελιξία.Αισθητήρας Sony IMX335, ένα CMOS 1/2.8 ιντσών ικανό να παραδώσει μέχριΑνάλυση 5MP(2592x1944). Αυτή η ενότητα υποστηρίζει πολλαπλές αποφάσεις εξόδου, συμπεριλαμβανομένων1440P@30fps, διασφαλίζοντας τη συμβατότητα με διάφορα συστήματα HD.Πραγματική ευρεία δυναμική περιοχή (WDR),3D-DNRγια καθαρότητα σε χαμηλό φωτισμό, καιπροαιρετικός μηχανισμένος φακός ζουμ 2,8-8 mmΗ εν λόγω προσέγγιση θα επιτρέψει την προσαρμογή σε διάφορα σενάρια παρακολούθησης.40 μέτρα υπέρυθρο φωτισμόκαιπροαιρετική ισχύς επί κοαξιού (POC)Η εγκατάσταση είναι απλούστερη και η απόδοση εγγυάται λειτουργία 24/7.Μεταλλικό περίβλημα με βαθμολογία IP67, το LN-802 είναι κατασκευασμένο για να υπερέχει στις εφαρμογές ασφάλειας, βιομηχανίας και εμπορίου.
| Ειδικότητα | Προδιαγραφή της ενότητας LN-802 | Πλεονέκτημα |
|---|---|---|
| Αισθητήρας και επεξεργαστής | Sony IMX335 (1/2.8") + Προηγμένη Πλατφόρμα | Υψηλή ευαισθησία, εξαιρετική απόδοση σε χαμηλό φωτισμό |
| Μέγιστη ανάλυση | 5MP (2592x1944), 1440P@30fps | Λεπτομερή απεικόνιση για διάφορα σενάρια |
| Απόσταση υπέρυθρου | 40m (18 LED SMD) | Αξιόπιστη κάλυψη νυχτερινής όρασης |
| Επιλογές φακών | 3.6mm σταθερό ή 2.8-8mm με κινητήρα | Ελαστικός έλεγχος οπτικού πεδίου |
| Υποστήριξη POC | Προαιρετικό | Απλούστευση της καλωδίωσης και εξοικονόμηση κόστους |
| Βασικά χαρακτηριστικά | Αληθινό WDR, 3D-DNR, ψηφιακό ζουμ | Βελτιωμένη ποιότητα εικόνας σε δύσκολες συνθήκες |
| Παράμετρος | Προδιαγραφές |
|---|---|
| Σχήμα | LN-802 |
| Αισθητήρας εικόνας | 1/2.8 " Sony IMX335 CMOS |
| Επεξεργαστής σήματος | Προηγμένη πλατφόρμα επεξεργασίας |
| Υποστηριζόμενα ψηφίσματα | 5MP (2592x1944), 1440P (π.χ. 2560x1440) @ 30/15fps |
| Επιλογές φακών | 3.6mm σταθερό ή 2.8-8mm μηχανοκίνητο ζουμ |
| Απόσταση υπέρυθρου | 40m (18 LED SMD) |
| Υποστήριξη POC | Προαιρετικό |
| WDR | Αληθινή ευρεία δυναμική περιοχή |
| Μείωση του θορύβου | 3D-DNR |
| Ψηφιακό ζουμ | Υποστηριζόμενη |
| Μενού OSD | Υποστηριζόμενη |
| Ανίχνευση κίνησης | Υποστηριζόμενη |
| Αποκάλυψη της ιδιωτικής ζωής | Πολλαπλές ζώνες |
| HLC/BLC | Υποστηριζόμενη |
| Αξιολόγηση ανθεκτικότητας στις καιρικές συνθήκες | Διάκριση IP67 |
| Υλικό στέγασης | Χάλυβα |
| Επιλογές χρώματος | Μαύρο / Λευκό |
| Μέγεθος | 150 mm (L) × 85 mm (W) × 70 mm (H) |
| Βάρος | 550g |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | Συνεχή 12V ή POC (προαιρετικά) |
| Μούβ: | 1 |
| Τυποποιημένη συσκευασία: | ΧΑΡΤΟΚΙΒΩΤΙΟ |
| Περίοδος παράδοσης: | 7-15 εργάσιμες ημέρες |
| Μέθοδος πληρωμής: | T/t |
| Χωρητικότητα προμήθειας: | 2500 |
Βιώστε εικόνες υψηλής ευκρίνειας με προηγμένο αισθητήρα Sony IMX335 και ισχυρό σύνολο χαρακτηριστικών
Η Lntech LN-802 είναι μια υψηλής απόδοσης μονάδα κάμερας σχεδιασμένη για τους ολοκληρωτές και τους OEM που απαιτούν εξαιρετική ποιότητα εικόνας και ευελιξία.Αισθητήρας Sony IMX335, ένα CMOS 1/2.8 ιντσών ικανό να παραδώσει μέχριΑνάλυση 5MP(2592x1944). Αυτή η ενότητα υποστηρίζει πολλαπλές αποφάσεις εξόδου, συμπεριλαμβανομένων1440P@30fps, διασφαλίζοντας τη συμβατότητα με διάφορα συστήματα HD.Πραγματική ευρεία δυναμική περιοχή (WDR),3D-DNRγια καθαρότητα σε χαμηλό φωτισμό, καιπροαιρετικός μηχανισμένος φακός ζουμ 2,8-8 mmΗ εν λόγω προσέγγιση θα επιτρέψει την προσαρμογή σε διάφορα σενάρια παρακολούθησης.40 μέτρα υπέρυθρο φωτισμόκαιπροαιρετική ισχύς επί κοαξιού (POC)Η εγκατάσταση είναι απλούστερη και η απόδοση εγγυάται λειτουργία 24/7.Μεταλλικό περίβλημα με βαθμολογία IP67, το LN-802 είναι κατασκευασμένο για να υπερέχει στις εφαρμογές ασφάλειας, βιομηχανίας και εμπορίου.
| Ειδικότητα | Προδιαγραφή της ενότητας LN-802 | Πλεονέκτημα |
|---|---|---|
| Αισθητήρας και επεξεργαστής | Sony IMX335 (1/2.8") + Προηγμένη Πλατφόρμα | Υψηλή ευαισθησία, εξαιρετική απόδοση σε χαμηλό φωτισμό |
| Μέγιστη ανάλυση | 5MP (2592x1944), 1440P@30fps | Λεπτομερή απεικόνιση για διάφορα σενάρια |
| Απόσταση υπέρυθρου | 40m (18 LED SMD) | Αξιόπιστη κάλυψη νυχτερινής όρασης |
| Επιλογές φακών | 3.6mm σταθερό ή 2.8-8mm με κινητήρα | Ελαστικός έλεγχος οπτικού πεδίου |
| Υποστήριξη POC | Προαιρετικό | Απλούστευση της καλωδίωσης και εξοικονόμηση κόστους |
| Βασικά χαρακτηριστικά | Αληθινό WDR, 3D-DNR, ψηφιακό ζουμ | Βελτιωμένη ποιότητα εικόνας σε δύσκολες συνθήκες |
| Παράμετρος | Προδιαγραφές |
|---|---|
| Σχήμα | LN-802 |
| Αισθητήρας εικόνας | 1/2.8 " Sony IMX335 CMOS |
| Επεξεργαστής σήματος | Προηγμένη πλατφόρμα επεξεργασίας |
| Υποστηριζόμενα ψηφίσματα | 5MP (2592x1944), 1440P (π.χ. 2560x1440) @ 30/15fps |
| Επιλογές φακών | 3.6mm σταθερό ή 2.8-8mm μηχανοκίνητο ζουμ |
| Απόσταση υπέρυθρου | 40m (18 LED SMD) |
| Υποστήριξη POC | Προαιρετικό |
| WDR | Αληθινή ευρεία δυναμική περιοχή |
| Μείωση του θορύβου | 3D-DNR |
| Ψηφιακό ζουμ | Υποστηριζόμενη |
| Μενού OSD | Υποστηριζόμενη |
| Ανίχνευση κίνησης | Υποστηριζόμενη |
| Αποκάλυψη της ιδιωτικής ζωής | Πολλαπλές ζώνες |
| HLC/BLC | Υποστηριζόμενη |
| Αξιολόγηση ανθεκτικότητας στις καιρικές συνθήκες | Διάκριση IP67 |
| Υλικό στέγασης | Χάλυβα |
| Επιλογές χρώματος | Μαύρο / Λευκό |
| Μέγεθος | 150 mm (L) × 85 mm (W) × 70 mm (H) |
| Βάρος | 550g |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | Συνεχή 12V ή POC (προαιρετικά) |