| Μούβ: | 1 |
| Τυποποιημένη συσκευασία: | ΧΑΡΤΟΚΙΒΩΤΙΟ |
| Περίοδος παράδοσης: | 7-15 εργάσιμες ημέρες |
| Μέθοδος πληρωμής: | T/t |
| Χωρητικότητα προμήθειας: | 2500 |
LN-330 4K30F SDI κάμερα - 8.29MP CMOS αισθητήρας, διπλή SDI / HDMI έξοδος.
Επαγγελματική κάμερα LN-330 4Kμε8.29MP αισθητήρας,Διπλή έξοδος SDI & HDMI,Καταγραφή 4K@30fps.Ευρύ εύρος θερμοκρασιών-20°C έως +80°C.ραδιοτηλεόραση και παρακολούθηση.
ΗΑερομεταφορές και αερομεταφορέςείναικάμερα υψηλής απόδοσης 4KΗ συσκευή είναι σχεδιασμένη για επαγγελματικές εφαρμογές.8.29MP 1/1.8 " CMOS αισθητήρας, παρέχειΚρυστάλλινο 4K βίντεο σε 30fpsΜέσω και των δύοΕξόδους SDI και HDMI. μεεξαιρετική απόδοση σε χαμηλό φωτισμό(0,33 Lux B/W) καιευρύ εύρος θερμοκρασίας λειτουργίας(-20°C έως +80°C), είναι κατασκευασμένο για να λειτουργεί σε απαιτητικά περιβάλλοντα, συμπεριλαμβανομένης της μετάδοσης, της ζωντανής ροής και της βιομηχανικής επιθεώρησης.
| Ειδικότητα | Προδιαγραφές | Καλύτερα για |
|---|---|---|
| Σχήμα | 1N330-4K30F | Επαγγελματικές εφαρμογές |
| Αισθητήρας | 1/1.8 " CMOS, 8.29MP | Εικόνες υψηλής ανάλυσης |
| Μέγιστη ανάλυση | 3840×2160 @ 30fps | Καταγραφή και ροή 4K |
| Αποτύπωση βίντεο | SDI & HDMI | Δύο οθόνες |
| Χαμηλό φως | 0.33 Lux (B/W) | Νύχτα και χαμηλό φωτισμό |
| Εργασιακή θερμοκρασία | -20°C έως +80°C | Εξαιρετικά Περιβάλλοντα |
Αληθινή ανάλυση 4K
Καταγράψτε κάθε λεπτομέρεια μεεγγενής ανάλυση 3840×2160και8.29 αποτελεσματικά megapixelsΙδανικό για εφαρμογές όπου η σαφήνεια της εικόνας είναι κρίσιμη.
Διπλή ευελιξία παραγωγής
ΤαυτόχρονηΕξόδους SDI και HDMIνα επιτρέπουνΠολλαπλές ρυθμίσεις οθόνηςκαιηχογράφηση εφεδρικού. Υποστήριξη1080p@60fpsκαι2160p@30fps.
Επαγγελματικά χαρακτηριστικά ελέγχου
ΣυνολικήΜενού OSDμεΕλέγχος RS485,Υποστήριξη αυτοματοποιημένης ίριδας, καιπολλαπλές μορφές έκθεσηςγια ακριβή ρύθμιση της εικόνας.
Λειτουργία σε όλο το περιβάλλον
Μεευρεία ανοχή θερμοκρασίας(-20°C έως +80°C) καιΑντοχή σε υγρασία 90%Αυτή η κάμερα δουλεύει εκεί που οι άλλες αποτυγχάνουν.
Προχωρημένη επεξεργασία εικόνας
Χαρακτηριστικά όπωςΔΕΦΟΓ,Αποκάλυψη της ιδιωτικής ζωής,ψηφιακό ζουμ, και3D μείωση θορύβουδιασφαλίζει τη βέλτιστη ποιότητα εικόνας σε όλες τις συνθήκες.
| Παράμετρος | Προδιαγραφές |
|---|---|
| Αριθμός μοντέλου | 1N330-4K30F |
| Αισθητήρας εικόνας | 1/1.8 " CMOS |
| Συνολικές εικόνες | 8.29MP(3840×2160) |
| Αποτελεσματικά Pixels | 8.29MP(3840×2160) |
| Έκδοση SDI | 1080p@50/60fps; 2160p@30/25fps |
| Έξοδος HDMI | 1080p@50/60fps; 2160p@30/25fps |
| Μορφή εξόδου | HD/EX-SDI (1080p), EX-SDI (2160p) |
| Στήλη φακού | C-CS μεΑυτοκινητικό Iris |
| Διασύνδεση ελέγχου | RS485(προεπιλεγμένο) / LART |
| Ελάχιστο φωτισμό | 00,59 Lux (Χρώμα) / 0,33 Lux (Β/Β) |
| Τρόπος ίριδας | Αυτόματη ίριδα / σταθερή ίριδα |
| Ελέγχος της έκθεσης | Οριακό επίπεδο φωτεινότητας / Ηλεκτρονικό κλείστρο / Συγκέντρωση καρέ / AGC |
| Ημέρα/νύχτα | Αυτο ((ICR) / χρώμα / B/W / Εξωτερική σκανδάλη |
| Προσαρμογή χρώματος | AWB / Ποικιλία χρωμάτων |
| Μείωση του θορύβου | Ανεπαρκής / Μέτρια / Μεγάλη |
| Χαρακτηριστικά εικόνας | Ακρίβεια / Γάμα / καθρέφτης / Flip / Ψηφιακό Ζουμ / ACE / DEFOG / Privacy Mask |
| Διάλεξε το μενού συστήματος | Πρωτόκολλο / Ποσοστό καρέ / Πεδίο βίντεο / Χρωματική λειτουργία / Ακουστικό / Χρωματική γραμμή / Τίτλος φωτογραφικής μηχανής / Επαναφορά |
| Γλώσσες | Κινέζικα (απλούστερη και παραδοσιακή) / Αγγλικά / Ιαπωνικά / Κορεατικά |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | Συνεχή 12V ±10% |
| Τρόπος λειτουργίας | 620mA |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20°C έως +80°C(0% ~ 90% RH) |
| Μέγεθος | 73 × 73 × 140 χιλιοστά |
| Εγκατάσταση | Θέση οροφής/εγκατάστασης γραφείου με:Στροφή 1/4" |
| Βάρος | 0.42 κιλά |
| Μούβ: | 1 |
| Τυποποιημένη συσκευασία: | ΧΑΡΤΟΚΙΒΩΤΙΟ |
| Περίοδος παράδοσης: | 7-15 εργάσιμες ημέρες |
| Μέθοδος πληρωμής: | T/t |
| Χωρητικότητα προμήθειας: | 2500 |
LN-330 4K30F SDI κάμερα - 8.29MP CMOS αισθητήρας, διπλή SDI / HDMI έξοδος.
Επαγγελματική κάμερα LN-330 4Kμε8.29MP αισθητήρας,Διπλή έξοδος SDI & HDMI,Καταγραφή 4K@30fps.Ευρύ εύρος θερμοκρασιών-20°C έως +80°C.ραδιοτηλεόραση και παρακολούθηση.
ΗΑερομεταφορές και αερομεταφορέςείναικάμερα υψηλής απόδοσης 4KΗ συσκευή είναι σχεδιασμένη για επαγγελματικές εφαρμογές.8.29MP 1/1.8 " CMOS αισθητήρας, παρέχειΚρυστάλλινο 4K βίντεο σε 30fpsΜέσω και των δύοΕξόδους SDI και HDMI. μεεξαιρετική απόδοση σε χαμηλό φωτισμό(0,33 Lux B/W) καιευρύ εύρος θερμοκρασίας λειτουργίας(-20°C έως +80°C), είναι κατασκευασμένο για να λειτουργεί σε απαιτητικά περιβάλλοντα, συμπεριλαμβανομένης της μετάδοσης, της ζωντανής ροής και της βιομηχανικής επιθεώρησης.
| Ειδικότητα | Προδιαγραφές | Καλύτερα για |
|---|---|---|
| Σχήμα | 1N330-4K30F | Επαγγελματικές εφαρμογές |
| Αισθητήρας | 1/1.8 " CMOS, 8.29MP | Εικόνες υψηλής ανάλυσης |
| Μέγιστη ανάλυση | 3840×2160 @ 30fps | Καταγραφή και ροή 4K |
| Αποτύπωση βίντεο | SDI & HDMI | Δύο οθόνες |
| Χαμηλό φως | 0.33 Lux (B/W) | Νύχτα και χαμηλό φωτισμό |
| Εργασιακή θερμοκρασία | -20°C έως +80°C | Εξαιρετικά Περιβάλλοντα |
Αληθινή ανάλυση 4K
Καταγράψτε κάθε λεπτομέρεια μεεγγενής ανάλυση 3840×2160και8.29 αποτελεσματικά megapixelsΙδανικό για εφαρμογές όπου η σαφήνεια της εικόνας είναι κρίσιμη.
Διπλή ευελιξία παραγωγής
ΤαυτόχρονηΕξόδους SDI και HDMIνα επιτρέπουνΠολλαπλές ρυθμίσεις οθόνηςκαιηχογράφηση εφεδρικού. Υποστήριξη1080p@60fpsκαι2160p@30fps.
Επαγγελματικά χαρακτηριστικά ελέγχου
ΣυνολικήΜενού OSDμεΕλέγχος RS485,Υποστήριξη αυτοματοποιημένης ίριδας, καιπολλαπλές μορφές έκθεσηςγια ακριβή ρύθμιση της εικόνας.
Λειτουργία σε όλο το περιβάλλον
Μεευρεία ανοχή θερμοκρασίας(-20°C έως +80°C) καιΑντοχή σε υγρασία 90%Αυτή η κάμερα δουλεύει εκεί που οι άλλες αποτυγχάνουν.
Προχωρημένη επεξεργασία εικόνας
Χαρακτηριστικά όπωςΔΕΦΟΓ,Αποκάλυψη της ιδιωτικής ζωής,ψηφιακό ζουμ, και3D μείωση θορύβουδιασφαλίζει τη βέλτιστη ποιότητα εικόνας σε όλες τις συνθήκες.
| Παράμετρος | Προδιαγραφές |
|---|---|
| Αριθμός μοντέλου | 1N330-4K30F |
| Αισθητήρας εικόνας | 1/1.8 " CMOS |
| Συνολικές εικόνες | 8.29MP(3840×2160) |
| Αποτελεσματικά Pixels | 8.29MP(3840×2160) |
| Έκδοση SDI | 1080p@50/60fps; 2160p@30/25fps |
| Έξοδος HDMI | 1080p@50/60fps; 2160p@30/25fps |
| Μορφή εξόδου | HD/EX-SDI (1080p), EX-SDI (2160p) |
| Στήλη φακού | C-CS μεΑυτοκινητικό Iris |
| Διασύνδεση ελέγχου | RS485(προεπιλεγμένο) / LART |
| Ελάχιστο φωτισμό | 00,59 Lux (Χρώμα) / 0,33 Lux (Β/Β) |
| Τρόπος ίριδας | Αυτόματη ίριδα / σταθερή ίριδα |
| Ελέγχος της έκθεσης | Οριακό επίπεδο φωτεινότητας / Ηλεκτρονικό κλείστρο / Συγκέντρωση καρέ / AGC |
| Ημέρα/νύχτα | Αυτο ((ICR) / χρώμα / B/W / Εξωτερική σκανδάλη |
| Προσαρμογή χρώματος | AWB / Ποικιλία χρωμάτων |
| Μείωση του θορύβου | Ανεπαρκής / Μέτρια / Μεγάλη |
| Χαρακτηριστικά εικόνας | Ακρίβεια / Γάμα / καθρέφτης / Flip / Ψηφιακό Ζουμ / ACE / DEFOG / Privacy Mask |
| Διάλεξε το μενού συστήματος | Πρωτόκολλο / Ποσοστό καρέ / Πεδίο βίντεο / Χρωματική λειτουργία / Ακουστικό / Χρωματική γραμμή / Τίτλος φωτογραφικής μηχανής / Επαναφορά |
| Γλώσσες | Κινέζικα (απλούστερη και παραδοσιακή) / Αγγλικά / Ιαπωνικά / Κορεατικά |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | Συνεχή 12V ±10% |
| Τρόπος λειτουργίας | 620mA |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20°C έως +80°C(0% ~ 90% RH) |
| Μέγεθος | 73 × 73 × 140 χιλιοστά |
| Εγκατάσταση | Θέση οροφής/εγκατάστασης γραφείου με:Στροφή 1/4" |
| Βάρος | 0.42 κιλά |