| Moq: | 1 |
| Standaardverpakking: | KARTON |
| Leveringsperiode: | 7-15 werkdagen |
| Betaalmethode: | T/t |
| Leveringscapaciteit: | 2500 |
Model:LN-348.Resolutie:1080p.Sensor:1/3" Panasonic CMOS.Weerbestendig:IP67.Versie:V1.0
Een compacte en duurzame mini dome camera met 1080p resolutie, IP67 rating en optionele POC-ondersteuning voor flexibele installatie.
| Afdeling | Belangrijkste kenmerken |
|---|---|
| Beeldvorming | - 1080p @ 30fps - 1/3" Panasonic CMOS - WDR en 3D-DNR |
| Ontwerp | - IP67 metalen behuizing - Compact: φ23 × 79,5 mm - Discrete zwarte afwerking |
| Functionaliteit | - Facultatieve POC-steun - Bewegingsdetectie - Privacy maskeren. |
De LN-348 is een mini koepelcamera ontworpen voor discrete bewaking in zowel binnen- als buitenomgevingen.en geavanceerde functies zoals WDR en optionele POC ondersteuning.
Monitoring van de detailhandel en de horeca
Beveiliging van woningen
Office- en bedrijfsomgevingen
Buitengevels en ingangen
Optioneel Power over Coax stelt de camera in staat om te worden aangedreven en video te ontvangen via een enkele coaxkabel, waardoor de installatie wordt vereenvoudigd en de kosten worden verlaagd.
Afmetingen: φ23 × 79,5 mm
Gewicht: 80 g
Behuizing: metaal, IP67
Vermogen: DC 12V of POC
| Groep | Parameter | Specificatie |
|---|---|---|
| Algemeen | Model | LN-348 |
| Sensor | 1/3" Panasonic CMOS | |
| Verwerker | Voor de toepassing van de voorschriften van punt 6.2.3 van bijlage I, punt 6.2.3, wordt de volgende definitie toegepast: | |
| Video | Resolutie | 1080p @ 30fps |
| Lens | 3.6mm vast | |
| Kenmerken | WDR | Ondersteund |
| 3D-DNR | Ondersteund | |
| POC | Facultatief | |
| Bewegingsdetectie | Ondersteund | |
| Privacy maskeren | Ondersteund | |
| Mechanische apparatuur | Huizen | Metalen |
| Weerbestendig | IP67 | |
| Afmetingen | φ23 × 79,5 mm | |
| Gewicht | 80 g | |
| Elektrische apparatuur | Kracht | DC 12V of POC |
| Moq: | 1 |
| Standaardverpakking: | KARTON |
| Leveringsperiode: | 7-15 werkdagen |
| Betaalmethode: | T/t |
| Leveringscapaciteit: | 2500 |
Model:LN-348.Resolutie:1080p.Sensor:1/3" Panasonic CMOS.Weerbestendig:IP67.Versie:V1.0
Een compacte en duurzame mini dome camera met 1080p resolutie, IP67 rating en optionele POC-ondersteuning voor flexibele installatie.
| Afdeling | Belangrijkste kenmerken |
|---|---|
| Beeldvorming | - 1080p @ 30fps - 1/3" Panasonic CMOS - WDR en 3D-DNR |
| Ontwerp | - IP67 metalen behuizing - Compact: φ23 × 79,5 mm - Discrete zwarte afwerking |
| Functionaliteit | - Facultatieve POC-steun - Bewegingsdetectie - Privacy maskeren. |
De LN-348 is een mini koepelcamera ontworpen voor discrete bewaking in zowel binnen- als buitenomgevingen.en geavanceerde functies zoals WDR en optionele POC ondersteuning.
Monitoring van de detailhandel en de horeca
Beveiliging van woningen
Office- en bedrijfsomgevingen
Buitengevels en ingangen
Optioneel Power over Coax stelt de camera in staat om te worden aangedreven en video te ontvangen via een enkele coaxkabel, waardoor de installatie wordt vereenvoudigd en de kosten worden verlaagd.
Afmetingen: φ23 × 79,5 mm
Gewicht: 80 g
Behuizing: metaal, IP67
Vermogen: DC 12V of POC
| Groep | Parameter | Specificatie |
|---|---|---|
| Algemeen | Model | LN-348 |
| Sensor | 1/3" Panasonic CMOS | |
| Verwerker | Voor de toepassing van de voorschriften van punt 6.2.3 van bijlage I, punt 6.2.3, wordt de volgende definitie toegepast: | |
| Video | Resolutie | 1080p @ 30fps |
| Lens | 3.6mm vast | |
| Kenmerken | WDR | Ondersteund |
| 3D-DNR | Ondersteund | |
| POC | Facultatief | |
| Bewegingsdetectie | Ondersteund | |
| Privacy maskeren | Ondersteund | |
| Mechanische apparatuur | Huizen | Metalen |
| Weerbestendig | IP67 | |
| Afmetingen | φ23 × 79,5 mm | |
| Gewicht | 80 g | |
| Elektrische apparatuur | Kracht | DC 12V of POC |